ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
паливо

паливо

  20 апреля 2024 суббота

  Затяжні дощі у травні, які, здавалось би, збили" темпи весняно-польових робіт, благотворно позначилися на рості й вегетації багаторічних і природних трав, повідомив заступник начальника головного управління сільгосппроду Закарпатської ОДА Віталій Кузовков.

   

  Прогнозоване фахівцями подорожчання бензину не забарилося. На окремих АЗС «ОККО» в Ужгороді бензин подорожчав на 5 копійок за літр. Сьогодні вартість одного літра бензину "А-95 Преміум" на АЗС обласного центру Закарпаття становить 3,25 грн., повідомляє ЗІК.


   

  Схоже, тема зловживання у лісогосподарській галузі Закарпатської області — безкінечна.

   

  Газифікація населених пунктів Закарпатської області розпочало ще в 60-ті роки. Сьогодні через територію Закарпатської області проходить п’ять потужних магістральних газопроводів.

   

  З початку операції “Контрабанді - стоп” податковою міліцією загалом по Україні вилучено товарів з незаконного обігу на суму 29 млн. грн., у т. ч. незаконно ввезених на митну територію України - на суму 8,4 млн. грн.; порушено 71 кримінальну справу; донараховано за наслідками перевірок понад 1 млрд. 642 тис. грн., у т. ч.

   

  Цьогоріч програмою газифікації Тячівського району Закарпаття передбачалося освоїти на будівництві газових мереж 3 мільйони 200 тисяч гривень. Освоїли ж майже вдвічі більшу суму, з якої понад 2 мільйони гривень – це кошти населення.

   

  На Закарпатті працівниками Берегівської об’єднаної державної інспекції ДПА в Закарпатській області спільно з податковими міліціонерами ДПІ у Виноградівському районі провели позапланові перевірки підприємств, які займаються реалізацією паливно-мастильних матеріалів на території Берегівського району.