ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
пам’ять

пам’ять

  28 февраля 2021 воскресенье

  17 лютого Воловецька районна рада (Закарпатська область) проводить волейбольний турнір пам’яті свого відомого земляка — колишнього ректора Ужгородського національного університету, депутата Закарпатської обласної ради багатьох скликань Володимира Юлійовича Сливки.

  23 просмотров. Обсудить (1)

  У неділю на Яблунецькому перевалі в Карпатах біля Братської могили урочисто вшанували пам'ять загиблих бійців Карпатської Січі. На перевалі відбулося віче і панахида в пам'ять про загиблих, в яких узяли участь керівники Івано-Франківської і Закарпатської областей, представники громадськості, ветерани УПА та молодь.

  16 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпатська область належить до регіонів з низьким рівнем поширення ВІЛ-інфекції і перебуває на початковій стадії епідемії. Протягом минулого року на облік у регіоні поставлено 14 ВІЛ-інфікованих, в тому числі 3 дитини, народжені ВІЛ-позитивними матерями. Серед померлих у минулому році від СНІДу — 10 дорослих і 1 дитина.

  16 просмотров. Обсудить (0)

  Громадське об’єднання «Місто» ініціювало ряд заходів в місті Ужгороді, аби ветерани Великої Вітчизняної війни не залишилися обійдені в святкові дні увагою і відчули сповна спадкоємність поколінь та те, що справа їхня не пропала, а живе в полум’яних серцях молодшого покоління, не згасилася різними перехідними періодами то до демократії, то від не

  13 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні 15 закарпатських ветеранів, учасників Другої світової війни, які брали участь у визволенні Словаччини від фашистських загарбників, отримали медалі „За визволення Кошіце”. Такими медалями нагороджено, зокрема, Андрія Окаля, Маргариту Барановську, Миколу Папаригу, Михайла Пристаю та інших.

  10 просмотров. Обсудить (1)

  Як повідомили в Ужгородському міськвідділі УМВС України в Закарпатські йбласті, невідомими сплюндровано міський Пагорб Слави.У вівторок, 19 квітня, до міліціонерів обласного центру Закарпаття звернувся працiвник Ужгородського комбiнату комунальних пiдприємств, який повідомив, що вночі з алеї Пагорба Слави викрадено 250 кущiв рослини "Юкка".

  13 просмотров. Обсудить (0)

  У суботу, 5 березня 2005 р., в Мукачеві (вул. Берегівська, 66) відбудеться відкриття постійно діючої виставки “Церковна дерев’яна архітектура Закарпаття”. Організатор – благодійний фонд “Духовне відродження Закарпаття”.

  Початок о 13.00.


  13 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні о 10:00 президент України Віктор Ющенко вшанує пам’ять загиблих воїнів-афганців і покладе квіти до Меморіального комплексу громадянам України, загиблим в Афганістані.

  13 просмотров. Обсудить (0)

  Завтра, 15 лютого, в усіх церквах України відслужать панахиду за тими, хто не повернувся з афганської війни. У цей день, 16 років тому, радянські війська покинули Афганістан. Життя розкидало учасників тих подій.

  18 просмотров. Обсудить (0)

  Україна вшановує пам’ять свого видатного сина В’ячеслава Чорновола – сьогодні йому виповнилося б 67 років.

  17 просмотров. Обсудить (0)

  На будівлі церкви у закарпатському селі Невицьке встановлено меморіальну плиту на честь 190-ої річниці пам'яті Івана Югасевича-Склярського.

  14 просмотров. Обсудить (0)

  За роки незалежності України під час виконання професійних обов'язків загинули чотири працівники відділу Державної служби охорони при УМВС України в Закарпатській області. На знак пам'яті про них у приміщенні служби відкрито стелу, на якій викарбувано портрети й імена героїв.

  15 просмотров. Обсудить (0)

  Вчорашній день — 1 листопада — для багатьох підприємств, установ та організацій Закарпатської області став вихідним, а робочий день перенесено на інший день.

  13 просмотров. Обсудить (0)

  В містах та селах Закарпаття організовувались і продовжують проводитись зустрічі з ветеранами, круглі столи. У навчальних закладах започатковані тематичні уроки, лекції. У музеях та бібліотеках розгорнуто експозиції, присвячені темі визволення. Надається конкретна допомога ветеранам.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  На Верецькому перевалі в карпатах відбулася урочиста передача Всеукраїнської естафети-пам’яті “Слава визволителям Вітчизни” від Львівської області – Закарпатській. Естафету від львів’ян прийняв голова Закарпатської обласної Ради ветеранів І.Бігунець.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  До сусіднього з Ужгородом Львова з'їхалися ветерани ІІ світової війни з чотирьох областей України для відзначення 60-ї річниці визволення Львівської області від німецько-фашистських загарбників. Вони мали зустріч з головою Львівської облдержадміністрації Олександром Сердегою, який вручив їм подарунки з нагоди свята.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора Верховна Рада України схвалила Постанову про 90-річчя трагедії "Талергофу" . Вирішено відзначити на державному рівні 90-річчя трагедії в концтаборі "Талергоф", повідомляє кореспондент Укрінформу.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Основна мета візиту угорських військових в Україну полягала у відвідуванні місць поховання та вшанування пам'яті угорських воїнів, які загинули в роки Першої та Другої світових воєн.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  З нагоди 14-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану в Ужгороді біля пам’ятника загиблим закарпатським воїнам-«афганцям» на Православній набережній відбувся велелюдний мітинг-реквієм, організатором якого виступили спільно Закарпатська територіальна організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та За

  5 просмотров. Обсудить (0)