ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
Партія

Партія

  04 февраля 2023 суббота

  За заслуги перед УПЦ її предстоятель, митрополит Київський і всієї України Володимир нагородив групу політичних діячів найвищими відзнаками очолюваної ним канонічної православної церкви.

   

  Як повідомив “UA-Reporter.com” голова Закарпатської обласної організації Партії “Відродження “ Ярослав Афтанас, у понеділок, 1 серпня, у регіоні перебуватимуть заступник голови партії Богдан Піх (екс-начальник Львівської залізниці) та голова Політвиконкому партії Сергій Демиденко.По обіді в Ужгороді Бодан Піх та Сергій Демиденко дадуть прес-конф

   

  Розмова з Віктором Небоженком, керівником соціологічної служби "Український барометр"– Справа Різака – це торжество правосуддя, помста “помаранчевих” СДПУ(о) чи чергова демонстрація сили?

   

  Партія регіонів прийняла рішення про перехід в опозицію до нинішньої влади.

   

  Донецька обласна організація Партії регіонів оголосила про перехід у жорстку опозицію. Таке рішення ухвалене на обласній партійній конференції, що відбулася у суботу

   

  Громадянська кампанія «ПОРА» створює партію. Про це сказано в прес-релізі, текст якого має в своєму розпорядженні ForUm. «28 лютого о 12 годині відбудеться прес-конференція, на якій буде оголошено про створення політичної партії «ПОРА».

   

  17 лютого Голова Соціалістичної партії України Олександр Мороз направив листа Президенту України В.А.Ющенку, Голові Верховної Ради України В.М.Литвину, Прем'єр-міністру України Ю.В.Тимошенко щодо позиції Соціалістичної партії України до першочергових заходів влади на наступний час.

   

  Вона має надію на взаємні цивілізовані стосунки. Із такою заявою виступив секретар політради партії, член фракції "Регіони України", Андрій Клюєв, цитата: "Ми націлені на співпрацю з новою владою у багатьох сферах, у тому числі - податковій і соціальній.

   

  Про це повідомив голова Хустської районної організації Партії регіонів та голова районної ради Федір Турчин. Він зазначив, що під час останньої виборчої кампанії члени партії ідейно згуртувалися та зміцнили свої ряди.