ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
пасажир

пасажир

  25 февраля 2018 воскресенье

  Инцидент произошел в Запорожье в минувшую субботу. 32-летний мужчина, находясь в состоянии алкогольного опьянения, остановился на дороге, где в это время было интенсивное движение транспорта.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Для забезпечення перевезень пасажирів на березневі свята, станом на 28 лютого 2008 року Укрзалізниця додатково призначила 9 поїздів. Вони курсуватимуть на традиційно популярних у святкові дні напрямках – західному та південному, повідомила прес-служба Укрзалізниці.

  4 просмотров. Обсудить (1)
  Загрузка...

  Нестерпний сморід і гори сміття — таку невтішну картину днями під час комісійного об’їзду Закарпатської області виявило керівництво Львівської залізниці. Особливо занедбаною є територія в Ужгороді та на його околицях, а також у Мукачеві, Кольчино, Сваляві тощо.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Як стало відомо “UA-Reporter.com”, у надрах Закарпатської облдержадміністрації з’явилось підписане головою ОДА В.Балогою розпорядження, згідно з яким вартість проїзного квитка в автобусах міських маршрутів, що працюють у звичайному режимі руху, встановлюється у розмірі 50 коп.

  2 просмотров. Обсудить (1)

  За підписом голови Закарпатської облдержадміністрації Віктора Балоги з’явилося розпорядження, яким вводяться нові тарифи на проїзд у автобусах приміських та міжміських маршрутів на території регіону.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Виконавчий комітет Ужгородської міської ради погодив зміну тарифів на проїзд у міському автотранспорті.Як повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі Ужгородської міської ради, у зв’язку із збільшенням собівартості перевезення пасажирів, в т.ч.

  1 просмотров. Обсудить (1)

  Як повідомили “UA-Reporter.com” в обласній міжвідомчій комісії з цінових питань, на її останньому засідання серед інших розглядалося й питання підвищення тарифів за проїзд в пасажирському приміському і міжміському транспорті.

  4 просмотров. Обсудить (0)