ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
пенсії

пенсії

  14 июля 2020 вторник
  Чи готові ми жити гірше?

  З огляду на розмови про грядущі непопулярні реформи запитали журналісти «Замку» закарпатців Чи ви готові жити гірше?

  11 просмотров. Обсудить (0)

  У вівторок, 21 червня, виступаючи в парламенті у зв’язку з розглядом законопроекту №6272 про внесення змін до деяких Законів України щодо пенсійного забезпечення членів сімей загиблих військовослужбовців, заступник міністра праці та соціальної політики України О.В.Гаряча свідомо ввела в оману народних депутатів, заявивши, що на підпис Президенту

  5 просмотров. Обсудить (2)

  На стику весни та літа нинішнього року за підтримки 28 громадських об’єднань Спілкою проведена низка протестних заходів у рамках всеукраїнської акції “Разом ми – сила.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  З 8 квітня на Закарпатті, як і по всій Україні, розпочато доплату до нових розмірів пенсії за віком. Станом на 13 квітня профінансовано виплату пенсій у сумі 73,6 млн.грн., або 67,1% від необхідних коштів.Однак багато пенсіонерів, які вже отримали доплату, звертаються до органів Пенсійного фонду щодо неправильно нарахованих сум цієї доплати.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Кабінет Міністрів своєю постановою ввів передбачене зміненим законом про державний бюджет на 2005 рік підвищення мінімальної пенсії на 17% до 332 гривень на місяць з січня поточного року.Відповідна постанова Кабінету Міністрів була прийнята на засіданні уряду в суботу, 2 квітня.

  2 просмотров. Обсудить (1)

  До редакції газети "Народна арміґ" надходить чимало листів від її читачів. Запитання - найрізноманітніші. Більшість з них стосуються нагальних питань. З проханням допомогти дописувачам розібратися в актуальних проблемах редакція звернулась до заступника директора Департаменту гуманітарного, соціального

  19 просмотров. Обсудить (0)

  У 2005 році Кабмін України запланував збільшити розмір пенсій збільшити на 17 відсотків. Грошовий мінімум, який отримуватимуть вітчизняні пенсіонери, зросте від 295 до 332 гривень, середня ж пенсія - із 315 до 383 гривень (збільшення на рік становитиме 23,5%).

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Завтра, 15 лютого, в Ужгородському прес-клубі реформ відбудеться засідання, на якому обговорюватиметься тема „Які зміни наступили з 1 січня 2005 року для підприємців, що працюють на спрощеній системі звітності та оподаткування?”Як стало відомо “UA-Reporter.com”, на засіданні прес-клубу начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПА в Закар

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У закарпатському Берегові порушено кримінальну справу проти посадових осіб підприємства житлово-комунального господарства.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття відбулись збори військових пенсіонерів Ужгородського гарнізону, на яких обговорювалось питання виконання Закону України “Про внесення змін до ст.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Новому Кабінету міністрів і Верховній Раді України у першому кварталі потрібно знайти близько 12 млрд. грн. для забезпечення реалізації положень закону «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

  5 просмотров. Обсудить (0)

  До 25 грудня усі закарпатські пенсіонери отримають грудневу пен-сію. У цьому в четвер запевнила голову ОДА Івана Різака начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.Потреба в коштах на виплату пенсій та державної адресної допомоги на грудень по області становить 83,7 мільйона гривень.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті міліціонери виявили клубок зловживань у діяльності 57-річного директора одного з ТзОВ м.Хуст.

  Аби уникнути сплати у пенсійний фонд обов’язкових платежів, горе-керівник умисно не виплатив працівникам близько 50 тисяч гривень заробітної плати.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  З 2 листопада поточного року на Закарпатті розпочато виплату пенсії та державної адресної допомоги за листопад 2004 року.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законів України" про перерахунок пенсій ветеранам ряду воєн. За ухвалення такого рішення проголосували 307 народних депутатів.

  1 просмотров. Обсудить (0)