ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
передає

передає

  19 января 2018 пятница

  Російські парламентарії готові підтримати Білорусь в боротьбі з «нападками» з боку Ради Європи й інших європейських структур.Про це журналістам заявив спікер Державної думи Борис Гризлов, прибулий в четвер до Гомеля для участі в роботі 28-ї сесії Парламентських зборів союзу Білорусі й Росії, передає «Газета.ru».

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Президент України Віктор Ющенко звернувся до ректорів, професорсько-викладацьких колективів вищих навчальних закладів України з закликом викоренити хабарництво і протекціонізм під час вступу до вузів.У зверненні наголошується: «Нинішня вступна кампанія стане індикатором, по якому українське суспільство судитиме про здатність нової влади виконува

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Президент Молдови Володимир Воронін виступив за скасування смертної страти в країні.Воронін наголосив, що більшість розвинутих європейських країн вже давно відмовилася від cмертної страти, передає «Ехо Москви».

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Працівниками Джанкойського міжрегіонального відділу з боротьби з організованою злочинністю разом зі співробітниками УБНОН під час обшуку в будинку однієї з місцевих мешканок було вилучене понад 11 тисяч доларів США, 150 грамів золотих виробів і понад 10 тисяч гривень.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Пасажирський літак авіакомпанії Cathay Pacific Airways в п’ятницю потрапив в зону сильної турбулентності. Поранено 15 осіб.Літак здійснював рейс з Маніли до Гонконга, передає «Газета.ru».

  Всього на борту знаходилися 352 пасажири і 17 членів екіпажа.


  0 просмотров. Обсудить (0)