ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
пес

пес

  12 декабря 2019 четверг
  В Ужгороде погиб пес, которого окрестили "душой города"

  Собаку по кличке Уксус или Тиби знали все жители Ужгорода. Бездомная дворняга присутствовала на всех значимых событиях в городе и, более того, несколько раз "засветилась" на сцене во время выступления песенных и танцевальных коллективов.  14 просмотров. Обсудить (19)

  Закарпатський міжрайонний природоохоронний прокурор Мирослав Балко вніс протест на рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради „Про заходи по профілактиці захворюваності на сказ в місті”.

  4 просмотров. Обсудить (1)

  Зимові довгі ночі. Тільки з роботи прийдеш – уже темно. Нічого не вдієш – закон природи! Десь на високій полонині – пітьма. На вулицях обласного центру – теж темрява, немов на полонині, хоч Ужгород, окрім законів природи, живе ще й за суспільними законами.

  7 просмотров. Обсудить (3)

  У середу о 17.10 прикордонний наряд застави “Новоселиця” Чопського загону затримав за 200 метрів від лінії україно-словацького кордону чотирьох нелегальних мігрантів. Іноземці, які планували потрапити на територію сусідньої держави, були без документів, однак охоронцям кордону вони заявили, що є громадянами Іраку.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  На мисливських угіддях поблизу закарпатського селища Королево під час полювання на лисиць мисливці підстрелили хижака, який, виявилося, не є ні лисицею, ні бродячим псом.Як з’ясувалося, під приціл місцевих мисливців потрапив рідкісний для гірського краю звір — балканський шакал. Яким чином він потрапив на Закарпаття, сказати важко.

  12 просмотров. Обсудить (0)