ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
підприємництво

підприємництво

  17 июня 2021 четверг

  У м. Ужгороді припинено діяльність підпільної кузні (майстерня по виробництву кованих виробів). Власником кузні є місцевий мешканець.Дозвільні документи на право розпочати та здійснювати виробництво кованих виробів, висновки відповідних компетентних державних органів відсутні.

  9 просмотров. Обсудить (4)

  В обласному центрі Закарпаття розпочала свою роботу чергова сесія Ужгородської міської ради, на яку загалом винесено 15 питань.Зокрема, депутати заслухають звіт про виконання бюджету міста за I-й квартал ц.р., внесуть зміни до бюджету міста на поточний рік, уточнять штатний розпис в міських закладах освіти, розглянуть порядок та умови влаштуванн

  17 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Закарпатської облдержадміністрації підписав розпорядження, згідно з яким, як повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі ОДА, затверджено переможців обласного конкурсу на звання „Кращий роботодавець 2004 року” за номінаціями:Підприємства з чисельністю працюючих до 20 осіб:


  16 просмотров. Обсудить (1)

  Сьогодні учасники Віче підприємців пікетуватимуть Верховну Раду України з вимогою скасувати зміни до законодавства, які стосуються спрощеної системи оподаткування.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Саме такий документ про взаємовигідні умови співробітництва між районною державною виконавчою владою та представниками місцевих бізнес-структур підписано днями в Свалявській РДА.- Ми усвідомлюємо роль підприємництва як ключового фактора розвитку економіки району, — зазначив голова Свалявської райдержадміністрації Євген Удворгелі.

  12 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомили “UA-Reporter.com” у відділі обслуговування платників податків ДПА в Закарпатській області, у зв'язку із змінами щодо порядку сплати єдиного податку та податку на додану вартість суб'єктами малого підприємництва – юридичними особами, встановленими Законом України від 25 березня .2005 № 2505-IV “Про внесення змін до Закону України “

  4 просмотров. Обсудить (0)

  «Указ Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" діє вже 5 років та, безумовно, потребує еволюції, - стверджує Олександра Кужель, авторка «спрощеної» системи оподаткування.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  Відомо, що малий і середній бізнес відіграє з кожним днем дедалі більшу роль у розвитку економіки України та розв'язанні соціальних проблем.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Виходячи із ситуації, що склалася в цілому по області в частині ліцензування роздрібної торгівлі підакцизними товарами, та з метою розширення бази оподаткування органами податкової служби проводяться заходи щодо запобігання безліцензійній торгівлі, а отже, — і наповнення бюджету.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  За матеріалами УПМ ДПА у Закарпатській області прокуратура Ужгорода порушила кримінальну справу за фактом фіктивного підприємництва одним із ПП обласного центру, яке займається оптовою торгівлею лісо- та будівельними матеріалами.У результаті проведеної перевірки було встановлено, що ужгородець К., котрий виступає керівником фірми, отримав від не

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Майже місяць знадобилося ужгородським митникам, аби підтвердити недостовірність документів на легковий автомобіль марки “Вольво-850 Т-5”.

  5 просмотров. Обсудить (2)

  У с.Кострино Великоберезнянського району Закарпаття з’явився новий міні-готель "Верховинський дім".Як повідомив власник готелю місцевий підприємець Олег Таценко, новий туристичний заклад облаштовано на місці контори колишнього сільгосппідприємства "Красія".

  8 просмотров. Обсудить (0)

  У Закарпатській області зростає кількість осіб, котрі працюють у сфері малого бізнесу. Збільшилися і надходження до бюджету від цього виду діяльності. Про це та перспективи розвитку малого підприємництва йшлося на нараді в Закарпатській обласній держадміністрації, що відбулася сьогодні в Ужгороді.

  8 просмотров. Обсудить (0)