ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
підприємства

підприємства

  03 марта 2024 воскресенье

  “У Закарпатті в економічній галузі немає об’єктів, які були приватизовані нечесно”, – про це голова облдержадміністрації Віктор Балога повідомив Західній інформаційній корпорації.

   

  У квітні 2005 року заборгованість із заробітної плати в Україні зменшилася на 41,4 мільйона гривень або на 3,2%. Про це сказав перший заступник міністра праці та соціальної політики Павло Розенко, повідомили «proUA» у прес-службі Мінпраці.

   

  Кількість наукових організацій на Закарпатті зросла до 21, кожна друга з яких — науково-дослідна, серед них одна — самостійна конструкторська, два вищі навчальні заклади, три державні сортостанції, Карпатський біосферний заповідник, Карпатська лісова науково-дослідна станція, ТОВ НДТІ "Електрон" та НПП "Синевир".Як повідомили в Головному управлі

   

  У 2004 році на Закарпатті певна робота по залученню до сплати податків підприємств, які декларують "нульове" значення об'єкта оподаткування, була проведена, але її не можна припиняти.

   

  Порівняно з попереднім 2003 роком це складає 126,9 %.

  Обсяг вантажообороту збільшено на 28,9 тис. грн. і доведено до 143245,8 тис. км. Пасажирські перевізники перевезли майже два мільйони чоловік, що в 2,6 раза більше, аніж у відповідному періоді минулого року.

   

  У Закарпатській облдержадміністрації відбулася селекторна нарада, на якій предметом обговорення стали фінансові результати економіки адміністративно-територіальних одиниць за січень-жовтень 2004 року.

   

  На сьогодні в Закарпатській області працює 536 підприємств з прямими іноземними інвестиціями. З початку року в економіку краю інвестовано 50,5 мільйона доларів, що на 20 відсотків більше, ніж торік.