ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
пісня

пісня

  18 января 2018 четверг

  Ніхто не може заперечити, що найяскравіші етапи в розвитку культури, зокрема, художньої самодіяльності, пов’язані з іменем Івана Васильовича Керецмана. За 50 років творчої діяльності він зробив багато як композитор, диригент, педагог. Іван Васильович — досвідчений педагог серед викладачів Воловецької дитячої школи мистецтв.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  У ці хвилини вулицями та площами обласного центру Закарпаття проходить марш-парад духових оркестрів, присвячений 60-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Юля Міщенко з «Таліти Кум» вирішила якомога повніше розповісти про найвеснянішу, дівочу, тему і оголосила конкурс.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Під такою назвою в Ужгороді відбувся мистецький вечір творчої родини Поповичів з Великого Бичкова, який зібрав багатьох шанувальників закарпатської пісні. Захід проходив у Закарпатському обласному театрі ляльок.45-річний великобичківець Василь Попович давно працює на музично–педагогічній та культурно–освітній ниві.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  У м.Бардіїв (Словацька Республіка) у приміщенні спортивного залу «Мир» відбувся гала-концерт переможців регіональних конкурсів і гостей фестивалю-конкурсу «Співи мого краю» («З вершка зеленого...») у рамках традиційного огляду народних пісень «Маковицька струна».

  0 просмотров. Обсудить (0)