ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
питання

питання

  22 февраля 2018 четверг

  Великобританія підтримає рух України в НАТО, якщо країна демонструватиме успіхи у сфері політики і оборони. Про це заявила голова МЗС Сполученого Королівства Маргарет Беккетт, відповідаючи на питання аудиторії Російської служби Бі-бі-сі. В питанні НАТО і України політику України повинна визначати вона сама.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Іноземні інвестори і після «помаранчевої революції» стикаються з «несподіваними перешкодами» у веденні бізнесу в Україні.Про це заявили в Івано-Франківську на зустрічі з заступником голови міста Олегом Синюткою голова правління американської компанії „Флемінг Холдінгз” Френклін Мак Меон, виконавчий директор однієї з кампаній Стівен Джонс і прези

  1 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  До України прибуває віце-прем'єр-міністр, міністр закордонних справ Італії Джанфранко Фіні.Рим – один із лідерів європейської інтеграції, і від позиції італійської влади значною мірою залежить можливість вступу України до ЄС і Світової організації торгівлі.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  У вівторок, 28 грудня, у Карпатській регіональній митниці з 10.00 до 11.00 відбудеться «гаряча» телефонна лінія (61-43-10, 4-37-54).На телефонному зв’язку перебуватимуть начальник Карпатської регіональної митниці Олександ Савенко та троє його заступників — Микола Ботош, Валерій Борисов та Іван Завадяк.

  2 просмотров. Обсудить (0)