ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
платник

платник

  04 августа 2021 среда

  "Влада і бізнес — партнери" — форум під такою назвою відбувся в Ужгородській райдержадміністрації, що на Закарпатті.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Відомо, що малий і середній бізнес відіграє з кожним днем дедалі більшу роль у розвитку економіки України та розв'язанні соціальних проблем.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відбулася колегія ДПА в Закарпатській області, у центрі уваги якої перебували два питання — робота зі зверненнями громадян та розгляд скарг платників податків на рішення органів державної податкової служби за 2004 рік.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  З метою формування проблемних питань для обговорення на форумі «Влада і бізнес – партнери» ДПА України проводить сеанс гарячої лінії з суб’єктами підприємницької діяльності до 4 березня 2005 р.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Які механізми є реальними, аби податкові органи і платники податків дійсно стали партнерами і працювали на наповнення державної казни? Як підвищити роль Асоціації платників податків в умовах демократизації громадянського суспільства?

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Дві третини працівників державної податкової інспекції у Виноградівському районі підписали звернення на ім'я Президента України, глави уряду та інших високопосадовців, в якому просять залишити на посаді начальника ДПІ Василя Іванчо.Як говориться у зверненні, під керуванням Василя Іванчо торік вдалося збільшити надходження до держбюджету порівнян

  4 просмотров. Обсудить (0)