ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
податкова

податкова

  06 августа 2020 четверг

  У керівництві Державної податкової адміністрації в Закарпатській області знову сталися зміни. Як стало відомо "UA-Reporter.com", першим заступником голови податкової служби області призначено Тетяну Михайлівну Шаповалову.До свого призначення Тетяна Шаповалова виконувала обов’язки начальника Головного фінансового управління Закарпатської ОДА.

  1 просмотров. Обсудить (4)

  Як уже раніше повідомляв "UA-Reporter.com", новим головою ДПА в Закарпатській області став представник "мукачівських", депутат обласної ради, виконуючий обов’язки першого заступника голови Закарпатської ОДА Ігор Кріль.Ігорь Іванович відомий в бізнесових колах регіону як успішний менеджер та економіст.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Як поінформували "UA-Reporter.com" у відділі адміністрування облікових показників та звітності ДПА в Закарпатській області, відповідно до вимог Бюжетного кодексу України та Закону України „ Про Державний бюджет України на 2005 рік” з 28 лютого 2005 року Управління Державного казначейства в Закарпатській області працює з новими бюджетними рахунка

  3 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті в рамках проведення операції «Акцизна марка» податкові міліціонери виявили склад «лівої» горілки, вартість якої – майже 200 тисяч гривень

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Спільну операцію у рамках підписаної угоди про співпрацю провели працівники відділу по боротьбі із незаконним обігом підакцизних товарів УПМ ДПА у Закарпатській області та прикордонники. У результаті оперативної інформації у 300 метрів від кордонну із Словаччиною було виявлено 3750 пачок сигарет «Босс».

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Голова ДПА у Закарпатській області Андрій Скіб'як привітав податківців та платників податків з Новим роком, повідомляє прес-служба ДПА у Закарпатській області.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті працівниками Берегівської об’єднаної державної інспекції ДПА в Закарпатській області спільно з податковими міліціонерами ДПІ у Виноградівському районі провели позапланові перевірки підприємств, які займаються реалізацією паливно-мастильних матеріалів на території Берегівського району.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Внаслідок вжитих комплексних заходів щодо посилення протидії злочинності у сфері оподаткування підрозділами податкової міліції Закарпатської області за 9 місяців поточного року порушено 109 кримінальних справ, у тому числі 41 – за ухилення від сплати податків. Суми збитків понад 1 млн. гривень проходять по 6-ти кримінальних справах.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  За матеріалами перевірки податкової міліції ДПА в Закарпатській області Ужгородська міжрайонна прокуратура порушила кримінальну справу по факту розкрадання та відмивання у великих розмірах грошових коштів, здобутих злочинним шляхом приватним підприємцем Л. з Ужгородського району.

  3 просмотров. Обсудить (0)