ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
податок

податок

  23 октября 2021 суббота

  27 лютого в Ужгороді відбулося засідання Громадської ради при ДПА у Закарпатській області. Основні питання, що були порушені в ході зустрічі, стосувалися перспективи запровадження єдиного соціального внеску в Україні, актуальних питань щодо відшкодування ПДВ, зокрема, щодо удосконалення самої процедури відшкодування.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Державна податкова адміністрація у Закарпатській області у зв’язку з надходженням численних запитів від платників податків щодо застосування ставки податку на додану вартість до операцій по переробці давальницької сировини повідомляє, що Міністерство Фінансів України листом від 07.04.2005 р.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Одразу по двох резонансних кримінальних справах проходять посадові особи однієї з ужгородських фірм, яка займається торгово-посередницькою діяльністю.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  На акцизних складах підприємств, що виробляють горілку та лікеро-горілчані вироби, тепер трудитимуться і податківці.Наказом ДПА України від 14 травня 2005 року N 178 “Про посилення державного контролю за цільовим використанням спирту підприємствами, що виробляють горілку та лікеро-горілчані вироби, повнотою та своєчасністю надходження до бюджету

  9 просмотров. Обсудить (0)

  За оперативною інформацією протягом січня-травня 2005 року до Зведеного бюджету Закарпатської області надійшло майже 292,9 млн. грн. податків та зборів, які контролюються органами податкової служби. У тому числі 168,5 млн.грн. — до державного та 124,4 млн.грн. — до місцевих бюджетів.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Президент України Віктор Ющенко виступає за введення в Україні єдиного соціального податку для юридичних осіб на рівні 20%. Про це він заявив у доповіді в Торговій палаті США у Вашингтоні під час свого візиту до Сполучених Штатів.Президент відзначив, що на сьогодні є високим рівень нарахувань у фонд оплати праці.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Карпатська регіональна митниця інформує про набуття чинності Закону України „Про внесення змін до Митного тарифу України” від 15 березня 2005 року, яким змінено ставки оподаткування ввізним митом окремих груп товарів.

  17 просмотров. Обсудить (0)

  За січень-лютий поточного року податковими органами області до бюджетів усіх рівнів зібрано 106 млн. грн. доходу, що перевищує минулорічний рівень більше ніж на 20,5 млн. грн.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Обійти податкове законодавство вирішили на одному із деревообробних підприємств Міжгірсього району Закарпатської області. Упродовж півтора року здійснюючи фінансово-господарську діяльність, посадові особи фірми безпідставно завищували валові витрати (за рахунок збільшення балансових збитків, що переносяться на наступний податковий період).

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Цього року, як завжди, громадяни мають задекларувати доходи за минулий рік до 1 квітня.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  У Свалявській районній раді, що на Закарпатті, відбулося засідання розширеної наради з головами сільських рад за участю представників податкових органів, контрольно-ревізійного відділу, прокуратури, земельного відділу та представників ЗМІ.У ході наради було порушено ряд наболілих проблемних питань щодо сплати земельного податку та орендної плати

  8 просмотров. Обсудить (0)

  З 1 січня цього року підприємці, що працюють на спрощеній системі оподаткування, платитимуть за свою діяльність більше майже удвічі.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Найбільша питома вага надходжень до місцевих бюджетів Закарпатської області припадає на податок з доходів фізичних осіб - 76,8%.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  За пропозицією депгрупи "Місто" Ужгородської міськради, проект рішення "Про ставки єдиного податку" було відправлено на доопрацюванняПроект рішення торкався насамперед тих підприємців, що працюють на єдиному податку.

  9 просмотров. Обсудить (0)