ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Польща

Польща

  14 августа 2020 пятница
  В Польше решили упростить трудоустройство для врачей

  В Польше решили покрыть недостаток медицинского персонала и уменьшить проблемы с зарплатой, пригласив на работу украинских врачей. Для этого нашим соотечественникам готовы упростить трудоустройство.

  25 просмотров. Обсудить (0)
  В Усть-Черной пытались угнать квадроцикл туриста из Польши

  Поляк приехал в Закарпатье отдохнуть и едва не остался голым и босым. По словам потерпевшего, кража произошла еще в ночь на 4 октября...


  8 просмотров. Обсудить (0)

  Таку назву мав міжнародний семінар з питань євроінтеграції, який відбувся в Ужгороді.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпатську область, яка межує з чотирма державами — Румунією Словаччиною, Угорщиною та Польщею, — відвідала представницька делегація Державної прикордонної служби України на чолі з першим заступником голови ДПСУ генерал-лейтенантом Михайлом Ковалем.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В Європу весна принесла повені. Так, у Польщі понад сто населених пунктів затоплено річками, що вийшли з берегів, десятки людей були змушені покинути свої будинки, проте більшість залишилася. Люди впевнені, що вище вода не підніметься, а ось мародери цілком можуть проникнути в покинуті житла, передають «Вести.ru».

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Протягом минулої доби державний кордон України перетнуло понад 139 тисяч осіб та близько 42 тисяч одиниць транспорту. В адміністративному порядку в 56 випадках затримано 70 осіб, з яких 45 осіб за порушення прикордонного режиму. Накладено штрафів на суму 3,5 тисячі гривень.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  На західному кордоні України часто трапляються затримання автомобілів іноземного виробництва. Але останній випадок, у міжнародному автомобільному пункті пропуску “Краківець”, що на Львівщині вразив “зелених кашкетів”, образно кажучи, масштабністю.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора Європейська Комісія ухвалила нові пропозиції, які передбачають впровадження спеціальних віз для мешканців прикордонних районів третіх країн, що є сусідами ЄС.Спеціальні візи видаватимуться владою країн ЄС, які зацікавлені в розвитку транскордонного співробітництва з третіми країнами.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  15 громадян Китаю, що намагалися потрапити під Новий Рік у Польщу, затримано минулої ночі на ділянці Луцького прикордонного загону.Спочатку до прикордонників надійшла оперативна інформація про організацію можливого переправлення незаконних мігрантів з України в Польщу на ділянці прикордонної комендатури “Ягодин”.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Україна не повинна ухвалювати рішення щодо виведення миротворців з Іраку в односторонньому порядку, оскільки це створить проблеми для її багатонаціональних союзників, насамперед, для Польщі.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Польща, Чехія, Угорщина і Словаччина домовилися сьогодні наполягати на тіснішій співпраці Євросоюзу з Україною, повідомляє "Рейтер".

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття завершила роботу дводенна ділова зустріч “Міжнародні контактні дні”, організована за сприяння Закарпатської торгово-промислової палати, облдержадміністрації та міської ради.

  5 просмотров. Обсудить (0)