ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
послуги

послуги

  24 февраля 2018 суббота

  Населення України в січні-лютому цього року сплатило житлово-комунальні послуги на суму 4 млрд. 254 млн.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Україна буде розглядати питання про збільшення орендної плати для Чорноморського флоту РФ на території країни, заявив сьогодні на прес-конференції в Києві президент України Віктор Ющенко."Річний розрахунок (за перебування ЧФ РФ на території України) становить приблизно 93 мільйона доларів", - сказав президент.

  2 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  У березні борг населення за спожиті житлово-комунальні послуги збільшився на 0,7%, або на 56,7 млн. гривень до 7 637,2 млн. гривень. Про це повідомляє Державний комітет статистики. Борг за квартирну платню на 10 квітня 2005 року скоротився на 7,5 млн. гривень до 1 378,1 млн. Борг за опалювання збільшився на 60,3 млн. гривень до 3 675,7 млн.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Про що у п’ятницю зранку повідомляв «UA-Reporter.com» як про можливе, опівдні цього ж дня стало реальністю: виконком Ужгородської міської ради на своєму засіданні затвердив нові тарифи на послуги теплопостачання для населення, які на 24-40 відсотків більші за нині діючі.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Від сьогодні в обласному центрі Закарпаття подорожчав проїзд у міському пасажирському автотранспорті. Рішення про це прийняв минулого тижня виконавчий комітет Ужгородської міської ради, мотивувавши його збільшенням собівартості перевезення пасажирів, в т.ч. зростанням цін на пальне.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Чи співвідносні затрати ЖРЕРів на обслуговування житлових будинків з теперішньою квартплатою, аналізували в Ужгороді члени обласної міжвідомчої комісії з цінових питань. Засідання комісії проходило під головуванням в. о. голови Закарпатської ОДА Володимира Гоблика. Востаннє тарифи за надання комунальних послуг переглядались у 1999 році.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді відбулася виставка-продаж виробів молодих кондитерів, які здобувають цей надзвичайно популярнй фах у чотирьох професійних закладах області: Ужгородському вищому професійному училищі торгівлі та технології виробництва, Берегівському професійному ліцеї сфери послуг та професійних ліцеях м.Муачева — буді

  1 просмотров. Обсудить (0)

  З 1 квітня ужгородцям стало не до сміху: в середньому на 40 % підвищилися тарифи на ритуальні послуги в обласному центрі. Причина — 30 березня виконком Ужгородської міськради прийняв рішення «Про тарифи на ритуальні послуги, необхідні для поховання». Як повідомив прес-секретар Ужгородської міської ради Володимир Дако, згідно зі ст.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Важливим та соціальне спрямованим напрямом роботи Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України є контроль за дотриманням конкуренційного законодавства у сферах природних монополій.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  * Обсяги виробництва промислової продукції за січень-листопад 2004 року порівняно з аналогічним періодом 2002 зросли з 906,5 млн. грн. до 1 млрд. 927 млн. грн., або в 2,1 рази. Темпи росту промислового виробництва збільшилися у 2-2,7 рази.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В акціонерній страховій компанії „Енергополіс” відновила свою діяльність Закарпатська філія. Відтепер і на Закарпатті клієнти «Енергополісу» можуть заключити страхові договори з ВАТ „АСК „Енергополіс” та отримати повний спектр якісних страхових послуг.

  3 просмотров. Обсудить (0)