ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
повінь

повінь

  15 июля 2020 среда

  Министр по чрезвычайным ситуациям Владимир Шандра считает, что реализация противопаводковых мероприятий на Закарпатье зависит от надлежащего освоения средств. Об этом он заявил сегодня во время визита в Закарпатскую области.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  Учора, 19 лютого, Закарпатську область відвідав голова Держкомводгоспу України Василь Сташук. Під його головуванням відбулася колегія обласного управління державного водного господарства України. Після цього він разом із першим заступником голови облдержадміністрації Іваном Балогою спілкувалися із журналістами.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпатський обласний центр з гідрометеорології розповсюдив штормове попередження, згідно якого сьогодні на території Закарпаття очікується підвищення рівня річок у східній та центральній частині на 0,3-1,0 м, а у західній частині 0,5-1,5 м над рівнями ранку 9-го червня.Як прогнозують рятувальники, такі тривалі зливні дощі можуть призвести до з

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Міністерство навколишнього середовища та водного господарства Румунії повідомило про можливі зсувні та паводкові процеси в 27 з 42 повітів цієї країни.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  У Закарпатській області тривають ліквідаційні роботи по усуненню наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла в ніч на 19 травня.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпатська обласна державна адміністрація просить Кабінет Міністрів виділити з резервного фонду 40 млн. гривень на ліквідацію наслідків стихії 18-19 травня.

  2 просмотров. Обсудить (1)

  28 квітня в закарпатському місті Хуст внаслідок підняття рівня води в річці Млиновець відбулося часткове підтоплення дитячого дошкільного закладу № 6 на вулиці Петра Могили, та восьми дворогосподарств, розташованих на перехресті вулиць Петра Могили, Чехова, Лемка.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках області припинилися спади рівнів води і відновилися підвищення на 20-90 см. Максимальні рівні у верхів’ях річок Тересва, Теребля, Ріка, Боржава, Латориця, Уж пройшли між 15 та 19-ою годиною 28 квітня.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Пів мільйона мішків із піском та сподівання на допомогу рятувальних підрозділів із сусідніх областей – це арсенал, з яким збираються боротися з повінню на Закарпатті Цьогоріч її вже не зможуть назвати несподіваною і цим виправдати безпорадність. Натомість є інша причина – безгрошів'я.

  3 просмотров. Обсудить (3)

  Як повідомили "UA-Reporter.com" у Центрі громадських зв’язків МНС України в Закарпатській області, протягом 28-29 березня на річках гірського краю продовжуватиметься поступове формування другої хвилі весняної повені з підвищенням рівнів води за добу: на притоках на 10-40 см, на Тисі (ділянка Рахів-Вілок) на 30-60 см, на Тисі (район міста Чоп) на

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В шести областях України затоплено 167 будинків і 1 215 приватних дворів внаслідок потепління, випадання опадів і танення снігу. Про це повідомили в прес-службі МНС.Зокрема, в Херсонській області талими водами затоплено 142 будинки і 706 приватних дворів. В Запорізькій області -16 будинків і 133 двори, в Миколаївській – 3 будинки і 306 дворів.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Наступної доби очікується продовження сніготанення і формування другої хвилі весняної повені з підвищенням рівнів води за добу – на притоках на 15-30 см, на річці Тиса і нижніх течіях річок на 30-60 см.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  В Європу весна принесла повені. Так, у Польщі понад сто населених пунктів затоплено річками, що вийшли з берегів, десятки людей були змушені покинути свої будинки, проте більшість залишилася. Люди впевнені, що вище вода не підніметься, а ось мародери цілком можуть проникнути в покинуті житла, передають «Вести.ru».

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Станом на 7 год. 21 березня через складні погодні умови залишаються підтопленими низка будинків та садиб у Херсонській, Миколаївській, Івано-Франківській та Львівській області. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Весняні примхи погоди завдають клопоту органам місцевого самоврядування та рятувальникам МНС, бо створюють загрозу для безпеки людей.Незважаючи на заходи, що вживаються Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій, центральними та місцевими органами виконавчої влади щодо підготовки до паводків, пропуску льодоходу та повені, ситуація як в

  5 просмотров. Обсудить (0)

  На річках області протягом 19 березня на річках Закарпаття очікується підвищення рівня води на 0,5-1,5 м. Наступне похолодання в ніч з 19 на 20 березня припинить розвиток весняної повені і призведе до зниження рівня води.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій в Закарпатській області готується до можливого весняного паводку. У зв’язку з потеплінням гірський край опинився напередодні паводкової ситуації. Аналіз гідрометеорологічних умов свідчить про їх велику схожість з передпаводковою обстановкою 2001 року.

  11 просмотров. Обсудить (4)

  Снігові завали в Карпатах не дають спокою працівникам водного господарства Закарпаття. Кажуть, кількість снігу вдвічі перевищує норму. З приходом тепла талі води можуть підтопити населені пункти.Щоб ефективно боротися з повенями, закарпатцям катастрофічно не вистачає коштів. Цього року вони не отримають і 10 відсотків від необхідного.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Актуальність того, як діяти у випадку повені, „снує” поміж мешканцями Закарпаття принаймні двічі на рік. Восени, коли ефіром якогось з центрального телеканалів промайне хвилинний репортаж про події 1998 років, чи навесні, коли згадують катастрофічну повінь 2001 року. Теза про дуалістичну сутність життя знаходить свій прояв і тут.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті побоюється повторення повені 1999 та 2001 років. Бояться цього й в Угорщині.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Відповіді на це питання ми шукали з помічником начальника Управління МНС України в Закарпатській області, підполковником Василем КОВАЧЕМ.— Небезпека осінніх паводків оминула край, але чи спала тривога взимку, чи спить хоч трохи МНС?

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні голові ОДА Івану Різаку доповідав начальник обласного управління по меліорації та водному господарству Василь СайкоЦьогоріч на реалізацію Програми комплексного протипаводкового захисту населених пунктів краю в басейні річки Тиса з Державного бюджету виділено 13,2 мільйона гривень.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У ході останнього такого рейду у Великоберезнянському, Перечинському та Ужгородському районах було обстежено чотирнадцять великих та середніх автомобільних мостів та тридцять вісім дренажних труб і коробів.

  4 просмотров. Обсудить (0)