ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
повітря

повітря

  18 октября 2021 понедельник

  Сьогодні вдень на території Закарпатської області очікується хмарна з проясненням погода, без істотних опадів. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура повітря 12-17, в горах місцями 5-10 градусів тепла.Для автомобілістів: видимість добра, ранком місцями 2-4 км.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні вдень повітря на Закарпатті прогріється до 27°, у Карпатах — 7-12° тепла. У суботу максимальна температура вдень зафіксована у місті Хуст (27° тепла), найнижча – в селі Нижній Студений (9° тепла). Найбільша кількість опадів (5 мм) випала в районі селища Великий Березний.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Про аномальні явища в закарпатському місті Виноградово, де в будинках ні з того, ні з сього почали нагріватися підлога і стіни, тепер можна згадувати, як про страшний сон.

  7 просмотров. Обсудить (1)

  Сьогодні по всій України, крім східних областей, Криму і Приазов’я, падатимуть дощі, в Карпатах з мокрим снігом, на Правобережжі сильні дощі, грози, повідомляє Гідрометцентр України.Температура вночі 3-8 градусів тепла, на південному сході і в Криму до +11, в західних областях на поверхні грунту, а в Карпатах і в повітрі в окремих районах заморо

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в горах Закарпатської області на поверхні грунту та в повітрі місцями заморозки 0-3 морозу.Максимальна температура вчора вдень зафіксована у містах Ужгород та Хуст (+18 тепла), найнижча – в селі Нижній Студений (+ 1 тепла). Найбільша кількість опадів за минулу добу випала в районі селища Великий Березний (11 мм).


  11 просмотров. Обсудить (0)

  Саме так можна узагальнити дискусію на розширеному засіданні президії Закарпатського обласного Товариства охорони природи, на якому розглянуто стан та заходи з поліпшення чистоти атмосферного повітря в м. Ужгород.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні на території Закарпатської області передбачається хмарна з проясненням погода, в другій половині дня короткочасні дощі, можлива гроза. Вітер північно-західний 7-12 м/с.Температура повітря 12-17 тепла, в горах місцями 4-9 тепла.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні вдень на території Закарпатської області очікується хмарна з проясненням погода, без істотних опадів. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с.Температура повітря вночі 7-12, вдень 15-20 тепла, в горах місцями вночі 3-8, вдень 6-11 тепла.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Забруднення атмосферного повітря - серйозна проблема світового масштабу. З кожним роком на планеті збільшується кількість джерел забруднення (зростає кількість автомобілів, промислових об'єктів і т. д. ) і зменшується площа лісів - основних акумуляторів забруднюючих речовин. Ще до недавна ця проблема майже не торкалася закарпатців.

  14 просмотров. Обсудить (0)