ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Премікс

Премікс

  26 февраля 2018 понедельник

  У Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області відбулося засідання Колегії, на якому підведено підсумки роботи держуправління у 2007 році та визначено головні завдання на 2008 рік.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні голова Івано-Франківської обласної організації Партії Зелених України Надія Рим провела прес-конференцію з приводу неоднозначної ситуації довкола хімічної речовини «Премікс», який, начебто, мали завезти залізницею із Закарпаття на територію міста Івано-Франківська чи області.

  1 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  Сьогодні голова Івано-Франківської обласної організації Партії Зелених України Надія Рим проведе прес-конференцію з приводу ввезення на територію Івано-Франківського шиноремонтного заводу небезпечної хімічної речовини «Премікс».

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Як уже повідомляв “UA-Reporter.com”, 12 липня відбулося засідання Ужгородського прес-клубу реформ на тему „Перспективи розвитку аграрного сектору краю у контексті вступу України до ЄС”. З журналістами зустрілися представники Закарпатського інституту агропромислового виробництва УААН.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Перекрити траси міжнародного значення і блокувати залізницю погрожують жителі Берегівського району Закарпаття, якщо найближчим часом з території району не вивезуть небезпечний "Премікс".

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням закарпатської влади до закінчення розслідування порушеної прокуратурою Закарпатської області кримінальної справи через держкордон України на адресу приватного підприємства „Озон” заборонено переміщення речовин та товарів, які потребують екологічного контролю.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Прокуратура Закарпатської області порушила кримінальну справу за фактами забруднення земель та атмосферного повітря шкідливими речовинами та промисловими відходами з Угорщини.

  2 просмотров. Обсудить (0)