ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
продукція

продукція

  26 февраля 2020 среда

  Затяжні дощі у травні, які, здавалось би, збили" темпи весняно-польових робіт, благотворно позначилися на рості й вегетації багаторічних і природних трав, повідомив заступник начальника головного управління сільгосппроду Закарпатської ОДА Віталій Кузовков.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті слідчий відділ прокуратури Виноградівського району порушив кримінальну справу проти мешканки смт.Вилок, у якої податкові міліціонери райДПІ нещодавно виявили 75 пляшок підробленої горілки “Пшенична”. Жінка продавала односельцям фальсифікат по 6 гривень за пляшку і частину продукції до приходу оперативників вже встигла реалізувати.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Протягом 2004 року управлінням СБУ в Закарпатській області спільно з Ужгородським МВ та УБОЗ обласного УМВСУ проведено 8 перевірок суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють реалізацію аудіовізуальних творів.Як повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі обласного управління СБУ, у результаті цих акцій вилучено 1894 контрафактні примірн

  2 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті дібровська горілка давно вже стала синонімом "лівака". У цьому селі на Тячівщині, як кажуть, можна випити будь-яку марку горілки світу, а головне - усе з однієї ванни.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Обсяг продажу споживчих товарів через торгову мережу підприємств (юридичних осіб) роздрібної торгівлі України в січні—вересні 2004 року становив 43,5 млрд. грн., повідомляє Держкомстат.Три чверті цього обсягу (75%) припадало на товари виробництва України.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Люблять закарпатці купувати і продавати на базарах. Навіть постійно зростаюча кількість магазинів неспроможна витіснити цю стихію. Нині на території області їх - 129. "Найбазарнішим" районом є Тячівський. Тут налічується 21 ринок. В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді їх трохи менше - 18, в Мукачівському районі - 9.

  3 просмотров. Обсудить (0)