ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
профспілки

профспілки

  25 февраля 2018 воскресенье

  Для позаштатних журналістів (фрілансерів) у Незалежні медіа-профспілці України створюється Бюро фрілансерів, яке діятиме як один з підрозділів Незалежної медіа-профспілки України, повідомив «» голова Ужгородської організації НМПУ Василь Бедзір.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Виповнилося 60 років І з’їзду профспілок Закарпатської України. У рамках заходів з нагоди цієї події на базі обласного навчально-методичного центру профспілок в м.Ужгород відбулася зустріч з ветеранами та активістами профспілкового руху гірського краю.

  1 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  За рекомендацією Міжнародної організації праці обласна рада професійних спілок та територіальне управління Держнаглядохоронпраці України в Закарпатській області оголошують з 21 по 28 квітня Тиждень охорони праці.Його мета — привернути увагу громадськості до важливості проблем поліпшення стану виробничої безпеки та охорони праці, об’єднання зусил

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Влада сприятиме цьому, запевнив актив обласної ради профспілок на зустрічі, яка відбулася сьогодні в Ужгороді, голова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Балога.За вирішення цього питання візьмуться вже протягом місяця, адже не секрет, що нині деякі „приватники” не бажають, щоб на їхньому підприємстві діяв профспілчанський рух.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  2 березня Верховна Рада має намір розглянути два законопроекти, що стосуються вилучення і приватизації майна Федерації профспілок України.Перший документ поданий народним депутатом, членом фракції «Наша Україна» Леонідом Черновецьким.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Йшлося про те, що влада і профспілки в реалізації обласних соціальних програм мають діяти спільно. Було обговорено і хід виконання тристоронньої угоди між облдержадміністрацією, облпрофрадою та регіональним відділенням Спілки промисловців та підприємців України.

  3 просмотров. Обсудить (0)