ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
промисловість

промисловість

  28 марта 2023 вторник

  Протягом лютого-квітня цього року у промисловості краю, як повідомляє прес-служба Закарпатської облдержадміністрації, зросли обсяги виробництва та реалізації продукції. Поліпшилось кредитування аграрного сектора, що дозволило краще, ніж у попередні роки, забезпечити підготовку сільгосптоваровиробників до весняно-польових робіт.

   

  На Закарпатті відбулося виїзне засідання Ужгородського прес-клубу реформ до фабрики „Березнянка” у Великому Березному та філії ЗАТ „Ужгородська швейна фабрика” у с.Люта, де журналісти мали змогу дізнатися більше щодо теми „Як створити додаткові робочі місця у легкій промисловості Закарпаття, історії успіху підприємств швейної промисловості обла

   

  Гарною рекламою для вітчизняних виробників стала міжрегіональна багатогалузева виставка-ярмарок "Світ відпочинку-2005", яка відбулася в обласному центрі Волині м.Луцьку.Організатором виставки, в якій взяли участь підприємства і фірми з різних регіонів України, стала Волинська торгово-промислова палата - найпопулярніший ініціатор проведення в Луц

   

  22 квітня 2005 року згідно з розпорядженням голови Закарпатської ОДА у місті Ужгороді по пл.Шандора Петефі та вул.Льва Толстого буде проведено обласний агропромисловий ярмарок.Як повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі облдержадміністрації, до участі в ярмарку будуть залучені підприємства, сільськогосподарські товариства, фермерські господарс

   

  Закарпаття й надалі продовжує страждати від пожеж, спричинених необережним поводженням з вогнем при випалюванні сухотрав’я та чагарників. Сьогодні ця причина почала домінувати за кількістю пожеж від неї, що в свою чергу засвідчує початок весняно-літнього пожежонебезпечного сезону.

   

  Компанія “Джейбіл” (штат Флорида, США), яка є всесвітнім постачальником електронних виробничих послуг для первинних виробників обладнання, телезв’язку, у медичній, комп’ютерній, автомобільній та інших галузях промисловості і входить до п’ятірки кращих світових компаній-виробників електроніки, будує підприємство на Закарпатті.

   

  У вітанні, підписаному Іваном Різаком та Миколою Андрусем, зокрема мовиться:

   

  Це порівняно з показником аналогічного періоду 2003 року, повідомив голова Воловецької районної ради І.Панькулич. Високий ріст обсягів виробництва продукції склався на пІдприємств електричного та електронного устаткування ТОВ "ПолІмертехніка" - у 3,1 раза.

   

  Минулорічні підсумки роботи господарського комплексу Закарпатської області свідчать про збереження позитивних тенденцій економічного та соціального розвитку регіону. Зокрема, у промисловості обсяги виробництва зросли проти відповідного періоду 2001 року на 11,6 відсотка і склали 1014,6 млн.грн.