ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Ратушняк Балога

Ратушняк Балога

  13 июля 2020 понедельник

  Вчора, у середу 16 травня, в приміщенні міської ради, відбулися загальні збори Ужгородської міської організації ВО "Батьківщина", на яких було присутню 110 чоловік з 186 членів партії.

  4 просмотров. Обсудить (4)

  Президент Украины Виктор Ющенко увеличил численный состав судей Высшего административного суда Украины на 32 единицы - до 97 судей. Текст соответствующего указа размещен на официальном сайте главы государства, сообщает УНИАН.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгороді під головуванням заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Івана Качура відбулося засідання оргкомітету із проведення в області Дня Європи.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Директор Російського культурного центру у Львові Валерій Провозін, який перебуває на Закарпатті, назвав інцидент із демонтажем у Львові елементу пам’ятника на Алеї Героїв військового меморіалу „варварством, вандалізмом, з яким давно слід покінчити”.Валерія Провозіна дивує позиція львівської влади, якій не вдається навести лад навколо поховань во

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Глава Русской православной церкви за границей (РПЦЗ) митрополит Нью-Йоркский Лавр с 23 по 28 мая посетит Украину.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Навчання, до проведення якого залучені спеціалісти з митної справи, розпочинається 14 травня. По його завершенні учасники курсів та особи, які подали Чопській митниці заяви про видачу кваліфікаційних свідоцтв, здаватимуть заліки на відповідність знань законодавства з митної справи.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Виталий Гайдук был снят с должности секретаря СНБО в связи с возникшим межличностным конфликтом между ним и Виктором Балогой.

  5 просмотров. Обсудить (2)

  Депутат фракции Партии регионов Владимир Сивкович считает, что экс-секретарь СНБО Виталий Гайдук написал заявление об увольнении, потому что не захотел принимать участия в "преступных планах" команды Президента."Гайдук сам написал заявление об увольнении, потому что не захотел принимать участия в этом балагане и в этих преступных планах, которые

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Президент Украины Виктор Ющенко назначил Ивана Плюща на пост секретаря Совета национальной безопасности и обороны с целью решительных действий по реализации указа о досрочных парламентских выборах.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  У понеділок, 14 травня, кафедра української літератури Ужгородського національного університету організовує Всеукраїнську науково-практичну конференцію, присвячену світлій пам’яті і творчості видатного закарпатського письменника Івана Чендея.Робота кількох секцій представницької конференції проходитиме в ужгородському "Візиті".

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Зокрема, розлив горілчаного "фальсифікату" припинено в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді. Метод приготування “горілки” у Георгіни Й. був надзвичайно простим: змішала спирт із водою — і товар готовий до реалізації.

  3 просмотров. Обсудить (1)

  Як свідчать дані опитування, проведеного Закарпатським інститутом політичних досліджень 2-3 травня в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді, рівень довіри мешканців до чинного мера Сергія Ратушняка падає.

  2 просмотров. Обсудить (1)

  Подалі від людського ока, в урочищі “Маюрня”, що у селі Малий Березний Великоберезнянського району Закарпаття, приховали спритні ділки підпільну автозаправку.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні у Львові зібрались на робочу нараду представники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Західних областей України.Ця зустріч відбулась на виконання Указу Президента України „Про заходи до 60-х роковин операції „Вісла” та спорудження у м.Львові пам’ятника жертвам депортацій українців ХХ-го століття і протокольного доручення

  3 просмотров. Обсудить (8)

  Страховая компания «Украинская страховая группа» (Киев) открыла 5 структурных подразделений в 5 областях. Об этом говорится в сообщении СК.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Днями при проведенні митного контролю поштового відправлення, яке пересилали з Австрії до однієї з західних областей України працівники відділу митного оформлення №1 Чопської митниці виявили три старовинні карти Росії та прилеглих до неї територій.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  51,1% обласного центру Закарпаття м.Ужгород вважають найактуальнішою проблемою зростання цін. На другому місці — стан комунального господарства (так відповіли 45,3%респондентів). 42,7% найбільшою проблемою назвали низький рівень медичного обслуговування.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Прокурорами міст і районів Закарпаття, а також відділом захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області проведені перевірки додержання вимог закону України „Про рекламу” в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктах господарювання, які виготовляють рекламу та надають послуги з ї

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Днями з Києва повернулися співробітники Кредитної Спілки «Мрія». Привезли зі столиці Грамоту з присвоєнням звання «Лідер галузі». На стіні кабінету Голови правління Віталія Бевзюка розвішені кілька Грамот та нагород. А висока статуетка, привезена з Києва – на робочому столі керманича.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Через митний пост “Малий Березний” Ужгородської митниці спритний чех намагався перевезти через кордон майже сотню патронів, ніж та пластмасовий кийок.Перетинав гр.П українсько-словацький кордон вночі, мабуть, сподіваючись на неуважність інспекторів та прикордонників.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У минулу п’ятницю відбулося спільне засідання колегії прокуратури області та УМВС України в Закарпатській області у ході якого обговорено конкретні проблеми та напрямки роботи у відомствах, результати напрацювань минулого та початку 2007 років.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  "Коли я прочитав в пресі повідомлення про те, що муніципальній поліції Ужгорода дано дозвіл на носіння вогнепальної зброї, то просто посміявся", — зізнався сьогодні, 10 травня, на прес-конференції начальник УМВСУ в Закарпатській області Віталій Максимов.

  2 просмотров. Обсудить (0)