ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
регіон

регіон

  16 июня 2024 воскресенье

  Міністерство внутрішніх справ Сербії заявило про відкриття карної справи на політичних лідерів Косово. Їх звинувачують у "проголошенні нелегітимної держави на території Сербії", що розцінюється як "злочин проти конституційного порядку і безпеки Сербії", повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на інформаційне агентство ТАНЮГ.

   

  Лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ називає проголошення незалежності Косово “серйозним прецедентом” з можливими небезпечними наслідками. Про це йдеться у заяві В.ЯНУКОВИЧА, текст якої передано УНІАН прес-службою Партії регіонів.

   

  Передачі Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії транслюватимуть через супутник. Відтак, їх бачитимуть навіть у гірських селах. Відповідні угоди укладено з ТРК сусідніх із Закарпаттям країн.

   

  З 13 по 16 травня 2005 року в м. Кривий Ріг проходила туристична виставка, в роботі якої вперше взяла участь Рада з туризму Карпатського регіону. Допомогу в організації участі Ради з туризму було надано журналом “Карпати. Туризм. Відпочинок” та приватним осередком “Вілла Ігнат’єва” (смт.

   

  Як повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі Закарпатської облдержадміністрації, сьогодні в області перебуває голова Державної митної служби України Володимир Скомаровський.Керівник Держмитслужби відвідає митниці, розташовані на території краю, зокрема Карпатську регіональну митницю, яка влітку цього року буде трансформована в Ужгородську регіо

   

  У травні в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді планується провести триденний регіональний ярмарок. Наразі в області створено оргкомітет, який через півтора місяця перетворить центральну частину м.Ужгород на суцільний майданчик народної творчості.


   

  На Закарпатті відкрито митний пост “Мукачево” Карпатської регіональної митниці.

   

  Модель адміністративно-територіальної реформи представив віце-прем’єр-міністр України з питань адміністративної реформи Роман Безсмертний сьогодні на 10-х Всеукраїнських муніципальних слуханнях: «Принципи місцевого самоврядування в нових політичних умовах» в Судаку (АР Крим).За словами прес-секретаря Безсмертного Тетяни Мокріді, під час вітання

   

  Відбулася перша прес-конференція нового начальника УМВС у Закарпатській області полковника міліції Юрія Рахівського, якого минулого тижня представив в Ужгороді міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.Присутні журналісти уважно заслухали статистичні дані про оперативно-службову діяльність органів внутрішніх справ Закарпатської області з поч

   

  Сьогодні голова Закарпатської обласної організації Всеукраїнської Спілки “Берегиня України” Наталія Грузіна разом із головою Ужгородської міської організації Партії регіонів України Юрієм Беляковим відвідали військову частину обласного центру Закарпаття і привітали всіх жінок-військовослужбовців зі святом — Днем захисника Вітчизни.Усім дев’яти ж

   

  Чим сьогодні живе простий закарпатець, з яким проблемами він стикається і котрі з них потребують якнайшвидшого вирішення на різних рівнях обласної влади?

   

  В обласному центрі Закарпаття відбувся другий етап конференції Ужгородської міської організації Партії регіонів України

   

  В Ужгороді відбулася презентація програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва “Українська ініціатива”, відповідальним за реалізацію якої є Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України.

   

  "Політичні баталії не повинні впливати на виконання наших завдань. Цей рік ми повинні закінчити так, як і планували, та закласти підґрунтя для нормальної роботи у 2005 році", - так розпочав свій виступ керівник податкового відомства Федір Ярошенко на розширеному засіданні колегії ДПА України 10 грудня.

   

  Кабінет міністрів України підвів підсумки соціально-економічного розвитку держави за 9 місяців 2004 рокуНа виконання постанови Уряду України від 4 лютого 2004 року „Про затвердження методики комплексної оцінки соціально-економічного розвитку регіонів” Міністерством економіки здійснено аналіз і комплексну оцінку соціально-економічного розвитку

   

  Сьогодні голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак підписав розпорядження про проведення в області форуму закарпатських вчених. На виконання цього документу створено оргкомітет.

   

  В третій декаді вересня 2004 р. середні ціни на хліб з борошна першого гатунку знизилися у восьми регіонах України. В інших ціни не змінилися. Найвищі ціни на хліб з борошна першого гатунку зафіксовані в Сумській області (1,91 грн.), найнижчі - в Миколаївській області (1,36 грн). Про це повідомили в Мінекономіки.