ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
рекреація

рекреація

  24 июня 2024 понедельник

  Голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші своїм розпорядженням затвердив регіональну Програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

   

  Літо — це та пора, коли наші діти можуть і відпочити, і підправити своє здоров’я. Саме цій темі і був присвячений черговий брифінг в Закарпатській облдержадміністрації.

   

  На закарпатський туристичний об’єкт „Драгобрат" відправилася спеціальна комісія, яка має перевірити законність виділення тут земельних ділянок. Річ у тім, що Драгобрат вважається дуже важливою рекреаційною зоною як для гірського краю, так і для всієї України.

   

  Влітку дитячі табори Закарпаття будуть заповнені вщерть – планується оздоровити 85300 дітей.Однак справи щодо протипожежної безпеки у таборах кепські, повідомили в Центрі пропаганди УМНС України в Закарпатській області. Керівництво закладів скаржиться на брак грошей.

   

  Карпати — регіон, що вміщує 22% сумарного природно-рекреаційного потенціалу України. Це сфера, що дає прибутки, дозволяє вирішувати соціальні питання, сприяє поліпшенню життя населення, стабілізує зайнятість, заробітки. «Зелений туризм» є винятково важливим для Закарпатської області.

   

  Угоду про надання гранту для виконання проекту «Мальовничі Карпати» підписали наприкінці травня Рада з туризму Карпатського регіону (Рада та відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні підписали.

   

  Відповідно до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" та Указу Президента України від 23 травня 2005 року № 838/2005 "Про заходи щодо подальшого розвитку природно-заповідної справи в України" держуправлінням екоресурсів за активної участі громадських екологічних організацій протягом останніх років вжито ряд практичних заходів по зб

   

  Голова Закарпатської ОДА Віктор Балога підписав розпорядження, згідно з яким створено робочу групу з питань розроблення перспективного плану розвитку села Синяк Мукачівського району, яку очолив заступник голови облдержадміністрації Олексій Іванчо.

   

  Відбулася ознайомча поїздка для представників туристичних компаній та ЗМІ Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей музеями Закарпаття.

   

  Свого часу в Україні зусиллями і коштами колгоспів було створено широку мережу міжгосподарських підприємств.

   

  В Ужгороді відбулася перша, ознайомча, зустріч консула Генерального консульства Угорської Республіки в місті Берегово Ласло Петера з головою Закарпатської ОДА Віктором Балогою.

   

  В Ужгороді відбулася презентація нового пілотного міжурядового швейцарсько-українського проекту розвитку лісового господарства Закарпаття FORZA.

   

  “Низи” вже не можуть жити по-старому - почали ставити на місце київських бандитів “від влади…” Та чи достатньо активно?Суть у тім, що під час приватизації майна крайових санаторіїв грубо нехтуються права трудових колективів. Закарпатці хочуть знати правду і не бути більше під п’ятою київських феодалів.

   

  Вчора вдень горіло в селі Мала Мартинка Свалявського району. Появу вогню у житловому будинку місцевої пенсіонерки спричинив несправний димар, від чого зайнялося горище хати. Найбільш імовірною причиною вважають відсутність необхідної протипожежної розділки між димарем та дерев’яним перекриттям будівлі.

   

  За інформацією відділу економічного аналізу та прогнозування податкових надходжень облДПА, за 9 місяців цього року надходження до Зведеного бюджету від санаторно-оздоровчих закладів Закарпаття становили понад 8 мільйонів гривень, що на 25% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

   

  Створити комфортабельний культурно-розважальний готельно-туристично-ресторанний комплекс – таке завдання ставить перед собою ВАТ ГТК “Інтурист-Закарпаття” у час свого 25-річчя

   

  После жарких крымских отпусков многих из нас тянет к прохладе Карпат с их первозданной природой и чистым воздухом. А отдохнуть там есть где, что в который раз подтвердила III Международная выставка-ярмарка «Туревроцентр — Закарпатье 2004».

   

  Презентація провідної туристичної компанії "ІВСІ" з Хорватії відбулася в івано-франківській туристичній фірмі "Надія".