ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
рекреація

рекреація

  03 июля 2020 пятница

  Голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші своїм розпорядженням затвердив регіональну Програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  Літо — це та пора, коли наші діти можуть і відпочити, і підправити своє здоров’я. Саме цій темі і був присвячений черговий брифінг в Закарпатській облдержадміністрації.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  На закарпатський туристичний об’єкт „Драгобрат" відправилася спеціальна комісія, яка має перевірити законність виділення тут земельних ділянок. Річ у тім, що Драгобрат вважається дуже важливою рекреаційною зоною як для гірського краю, так і для всієї України.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Влітку дитячі табори Закарпаття будуть заповнені вщерть – планується оздоровити 85300 дітей.Однак справи щодо протипожежної безпеки у таборах кепські, повідомили в Центрі пропаганди УМНС України в Закарпатській області. Керівництво закладів скаржиться на брак грошей.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Карпати — регіон, що вміщує 22% сумарного природно-рекреаційного потенціалу України. Це сфера, що дає прибутки, дозволяє вирішувати соціальні питання, сприяє поліпшенню життя населення, стабілізує зайнятість, заробітки. «Зелений туризм» є винятково важливим для Закарпатської області.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Угоду про надання гранту для виконання проекту «Мальовничі Карпати» підписали наприкінці травня Рада з туризму Карпатського регіону (Рада та відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні підписали.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Відповідно до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" та Указу Президента України від 23 травня 2005 року № 838/2005 "Про заходи щодо подальшого розвитку природно-заповідної справи в України" держуправлінням екоресурсів за активної участі громадських екологічних організацій протягом останніх років вжито ряд практичних заходів по зб

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Закарпатської ОДА Віктор Балога підписав розпорядження, згідно з яким створено робочу групу з питань розроблення перспективного плану розвитку села Синяк Мукачівського району, яку очолив заступник голови облдержадміністрації Олексій Іванчо.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Відбулася ознайомча поїздка для представників туристичних компаній та ЗМІ Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей музеями Закарпаття.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Свого часу в Україні зусиллями і коштами колгоспів було створено широку мережу міжгосподарських підприємств.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відбулася перша, ознайомча, зустріч консула Генерального консульства Угорської Республіки в місті Берегово Ласло Петера з головою Закарпатської ОДА Віктором Балогою.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відбулася презентація нового пілотного міжурядового швейцарсько-українського проекту розвитку лісового господарства Закарпаття FORZA.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  “Низи” вже не можуть жити по-старому - почали ставити на місце київських бандитів “від влади…” Та чи достатньо активно?Суть у тім, що під час приватизації майна крайових санаторіїв грубо нехтуються права трудових колективів. Закарпатці хочуть знати правду і не бути більше під п’ятою київських феодалів.

  6 просмотров. Обсудить (1)

  Вчора вдень горіло в селі Мала Мартинка Свалявського району. Появу вогню у житловому будинку місцевої пенсіонерки спричинив несправний димар, від чого зайнялося горище хати. Найбільш імовірною причиною вважають відсутність необхідної протипожежної розділки між димарем та дерев’яним перекриттям будівлі.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  За інформацією відділу економічного аналізу та прогнозування податкових надходжень облДПА, за 9 місяців цього року надходження до Зведеного бюджету від санаторно-оздоровчих закладів Закарпаття становили понад 8 мільйонів гривень, що на 25% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Створити комфортабельний культурно-розважальний готельно-туристично-ресторанний комплекс – таке завдання ставить перед собою ВАТ ГТК “Інтурист-Закарпаття” у час свого 25-річчя

  3 просмотров. Обсудить (0)

  После жарких крымских отпусков многих из нас тянет к прохладе Карпат с их первозданной природой и чистым воздухом. А отдохнуть там есть где, что в который раз подтвердила III Международная выставка-ярмарка «Туревроцентр — Закарпатье 2004».

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Презентація провідної туристичної компанії "ІВСІ" з Хорватії відбулася в івано-франківській туристичній фірмі "Надія".

  5 просмотров. Обсудить (0)