ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
релігія

релігія

  16 февраля 2019 суббота

  У п'ятницю, 21 грудня, під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (Московського патріархату).

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в обласний центр Закарпаття м. Ужгород на освячення наріжного каменя під будівництво храму прибуде Апостольський нунцій в Україні, його Преосвященство архієпископ Іван Юркович.

  6 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  Голова Закарпатської ОДА В.Балога своїм розпорядженням затвердив заходи щодо створення однакових підходів до забезпечення діяльності різних релігійних конфесій. За повідомленням прес-служби ОДА, цей документ встановлює почергове богослужіння в церквах.

  9 просмотров. Обсудить (9)

  Це рішення стало, мабуть, найголовнішим підсумком „круглого столу”, що відбувся в Ужгороді за участі керівництва Закарпатської ОДА та керівників основних релігійних конфесій гірського краю. Парадоксально, але більшість церков в Україні, збудованих колись коштом самих вірників, нині перебувають у державній власності.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням голови Закарпатської ОДА Віктора Балоги затверджено заходи щодо створення однакових підходів до забезпечення діяльності різних релігійних конфесій.Іншим розпорядженням передано церкви — Хресто-Воздвиженську в м.Рахів, Христа Царя в с.Луги та Петра і Павла в с.Лазещина — у спільне почергове використання православною та греко-католи

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Упродовж восьми місяців споруджували у православному храмі закарпатського с.Золотарево новий іконостас на честь святих апостолів Петра і Павла.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Улюблені в Господі брати і сестри!Ми, керівники релігійних центрів та єпархіальних управлінь, які представ-ляють переважну більшість віруючих Закарпаття, вважаємо доцільним звернутись до вас напередодні майбутніх виборів Президента України.

  3 просмотров. Обсудить (0)