ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
результати

результати

  20 июня 2024 четверг

  Газети «Голос України» і «Урядовий кур’єр» надрукували офіційні результати виборів президента УкраїниГазети з опублікованою в них постановою Центвиборчкому про визнання Ющенка переможцем виборів президента принесли вночі в зал засідання Верховного Суду представники Віктора Ющенка - народний депутат Петро Порошенко та інші депутати із фракції «На

   

  Підсумки американських виборів можуть виявитися під питанням. Сьогодні на спеціальному засіданні конгресу, як очікувалося, Джордж Буш має бути оголошений переможцем, проте демократи готові оскаржити результати виборів і вимагають від Конгресу почати власне розслідування голосування в ключовому штаті Огайо.

   

  Президентские выборы на Украине, начавшиеся на оптимистичной ноте, закончились «практически как любой другой обман в выборной демократии, официально одобренный Западом».

   

  Центральна виборча комісія України обробила 93,85% бюлетенів. Скорочення між лідерами президентських перегонів триває. За Віктора Януковича проголосували 40,14% виборців, за Віктора Ющенка - 39,14%.

  За Олександра Мороза віддали свої голоси 5,77%, Петра Симоненка – 5,01%. Інші кандидати набрали менше двох відсотків голосів.

   

  За даними з 29,6% виборчих дільниць, за кандидата від влади Віктора Януковича проголосувало 47,34% виборців, які взяли участь у голосуванні, за опозиційного кандидата Віктора Ющенка – 32,74%, хоча він одержав перевагу в більшій кількості областей України, ніж Янукович.

   

  Станом на 17.00 в Україні, під час виборів Президента, проголосувало 53,78% виборців. Про це під час брифінгу в ЦМК заявив голова ЦВК Сергій Ківалов, повідомляє кореспондент «proUA». Такі дані було отримано з 211 територіальних виборчих округів України.