ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
риба

риба

  28 октября 2021 четверг

  Заборону на риболовлю через нерест риби перенесено на 10 днів. Цього року через холодну погоду заборона на вилов риби через нерест триватиме з 10-го до 20 червня, тоді як зазвичай заборона діє з 1-го до 10 червня. Про це повідомив начальник Львівсько-Закарпатської міжобласної держрибінспекції Володимир Романчук.  10 просмотров. Обсудить (0)

  За інформацією працівників ветсанслужби й управління у справах захисту прав споживачів у Закарпатській області, ринки й магазини гірського краю переповнені недоброякісною м’ясною та ковбасною продукцією.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  У Закарпатській області підбито підсумки операції "Нерест", яка тривала з 5 квітня по 25 травня. Як повідомив начальник відділу біоресурсів згаданого управління Анатолій Поляновський, за час операції "Нерест" його колеги, спеціалісти з держрибінспекції і громадські інспектори товариств мисливців та рибалок провели 225 рейдів.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  У зв’язку з набранням чинності Законом України від 25.03.2005 № 2505-IV „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів України” від платників податків надходять запити щодо порядку сплати земельного податку та орендної плати за земельні ділянки.Як повідомили “UA-

  11 просмотров. Обсудить (0)

  В ужгородському супермаркеті мережі «Вопак» інспекція ветеринарної медицини виявила 11,9 тонн неякісної свіжомороженої риби.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  Зростання інфляції в IV кварталі минулого року заклало передумови для її подальшого підвищення на початку 2005 року. І хоча заходи монетарного стримування, що реалізовувалися наприкінці 2004 року, дещо послабили цінову динаміку в січні, традиційна споживча активність на початку року спричинила прискорене зростання споживчих цін в цей період.

  10 просмотров. Обсудить (0)