ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
річка

річка

  19 августа 2022 пятница

  У рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах (м.

   

  У восьми районах сусідньої із Закарпаттям Івано-Франківської області в результаті дощового паводку на гірських річках зруйновано 0,72 км берегових укріплень, пошкоджено 7,55 км захисних гребель, на дорогах місцевого значення розмито 26,5 км дорожнього полотна і пошкоджено 25 автомобільних мостів.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках області відмічаються зниження рівнів води.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках області припинилися спади рівнів води і відновилися підвищення на 20-90 см. Максимальні рівні у верхів’ях річок Тересва, Теребля, Ріка, Боржава, Латориця, Уж пройшли між 15 та 19-ою годиною 28 квітня.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на притоках і у верхів’ях Тиси відмічається зниження рівнів води. Паводкова хвиля проходила по ділянці Хуст-Вілок з підвищенням рівнів води біля Вілока за день на 109 см.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, на річках гірського краю відмічаються незначні коливання рівнів води, тільки на річці Тиса підйом рівня води становив 10-32 см.

   

  У результаті аварії, яка сталася учора у львівському Сколе, на поверхню ґрунту вилилося 1,5 тонни гудронів, а загальна площа забруднення склала 35 квадратних метрів. За інформацією прес-центру ГУ МНС у Львівській області, виникла загроза попадання гудрону по безіменному потічку в річку Опір.

   

  Вчора близько 15 години в управління МНС України в Закарпатській області поступило повідомлення про те, що в результаті падіння з підводи у річку Осава, що протікає в селі Липча Хустського району, потрапив 54-річний мешканець села Липовець цього ж району.

   

  У неділю, 5 грудня, яка видалася напрочуд сонячною, "моржі" обласного центру Закарпаття міста Ужгород відкрили на березі річки Уж новий сезон.

   

  У ході останнього такого рейду у Великоберезнянському, Перечинському та Ужгородському районах було обстежено чотирнадцять великих та середніх автомобільних мостів та тридцять вісім дренажних труб і коробів.

   

  Воно пов’язане з тим, що впродовж 18-19 жовтня на річках області буде продовжуватися підйом рівнів води на таких річках як Тиса (ділянка Ясіня-Тячів на 0,3-1,0 м, ділянці Тячів-Вилок на 1,0-2,0 м) та Латориця (район міста Чоп на 1,0-1,5 м з початковим виходом води на заплаву)