ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Румунія

Румунія

  12 августа 2020 среда
  Національний атлас України.

  Франкфуртская книжная ярмарка поставила новые рекорды. В этом году участие в нем взяла 101 страна, которые представили 390 тысяч наименований книг.

  14 просмотров. Обсудить (0)

  Глава румынского МИДа Адриан Чорояну заявил о возможности подписания двустороннего соглашения с Молдавией по проблеме безвизового передвижения граждан приграничных районов РМ.Как сообщает «Новый Регион» со ссылкой на румынское издание Jurnalul National, члены ЕС, в соответствии с Уставом, имеют возможность заключения с соседними странами, не вхо

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Подаємо головні події, пов’язані з функціонуванням русинських громад у державах Європи та в Україні, що мали місце впродовж останнього місяця.

  23 просмотров. Обсудить (17)

  Более 100 румынских венгров поддержали независимость Косово во время митинга солидарности, организованного вчера вечером в румынском городе Cфынтул-Георге Гражданским Союзом венгров Румынии.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпатці Андрій Любка та Валентин Кузан виступлять на Всеукраїнському фестивалі сучасної літератури "наЛІТ", який проходитиме у Львові цими вихідними, 12-13 травня. Нагадаємо, що минулоріч ці письменники вже відкривали цей літературний фестиваль у рамках 750-річчя Львова.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпатський обласний центр з гідрометеорології розповсюдив штормове попередження, згідно якого сьогодні на території Закарпаття очікується підвищення рівня річок у східній та центральній частині на 0,3-1,0 м, а у західній частині 0,5-1,5 м над рівнями ранку 9-го червня.Як прогнозують рятувальники, такі тривалі зливні дощі можуть призвести до з

  5 просмотров. Обсудить (0)

  У Західній і Північній Румунії, де від сихії вже постраждало більше 140 міст, оголошено надзвичайний стан.Стихія зруйнувала тисячі будинків та затопила більшість сільськогосподарських угідь. На відновлення після повені необхідно 250 мільйонів євро.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора в Ужгороді за підтримки Європейської Комісії відбулася Міжнародна конференція на тему "Закарпаття та його сусіди – 2005", в якій взяли участь представники органів влади та інституцій регіонального розвитку Карпатського Єврорегіону, представники Делегації Європейської Комісії в Україні та журналісти.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  29 квітня в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді відбудеться Міжнародна конференція «Закарпаття та його сусіди— 2005», у якій візьмуть участь представники органів влади та інституцій регіонального розвитку Карпатського Єврорегіону, представники Делегації Європейської Комісії в Україні та журналісти.Як стало відомо «UA-Reporter.com», на фор

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В Румынии отмечено крупнейшее наводнение за последние 100 лет. Как сообщило во вторник австрийское радио, после десяти дней непрерывных дождей в Западной Румынии под водой оказалось более 300 квадратных километров. Правительство Румынии объявило о введении чрезвычайного положения в областях, затронутых стихией.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Сегодня в Люксембурге состоится подписание с Болгарией и Румынией договоров о вступлении этих стран в Евросоюз с 1 января 2007 года.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті продовжують уточнювати причини появи доволі дивних опадів у вигляді жовтих дощів, які вчора пронеслися над територією Ужгородського, Перечинського, Берегівського і Рахівського районів та викликали ажіотаж серед місцевого населення.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Керівництво Закарпатської області в особах голови облдержадміністрації Віктора Балоги та голови обласної ради Миколи Андруся разом із начальниками Мукачівського та Чопського прикордонних загонів полковником Олегом Цевельовим та Олександром Луцьким здійснили обліт на вертольоті тилові ділянок Закарпаття — Свалявського, Воловецького та Міжгірс

  2 просмотров. Обсудить (0)

  В Іраку викрадено троє румунських журналістів. Про це заявив президент країни Траян Бесеску.Глава держави заявив, що звернувся до розвідслужб країн-союзників з проханням про допомогу в пошуку румунських репортерів.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  З 16 по 18 березня в ужгородському спорткомплексі “Юність” відбудеться II Міжнародний турнір з гандболу серед жіночих команд.На закарпатський турнір зголосилися приїхати гандбольні команди “Селмонт” (Румунія), “Деречке” (Угорщина), “Мате-Салке” (Угорщина), “АБУ” (Азербайджан), “Академія” (Тернопіль), “Податкова академія” (Ірпінь) та ужгородські

  4 просмотров. Обсудить (0)

  За Тисою на Мараморощині в Румунії у дванадцяти селах споконвіку компактно проживають українці, а також у багатьох інших селах та містах разом з румунами. Українці зберегли свою мову, культуру, традиції. Вони мають також і своїх письменників. Цими днями до Ужгорода завітав відомий український письменник з Мараморощини Павло РОМАНЮК.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В Івано-Франківську з робочими візитами побували консули генерального консульства Румунії в Україні Овідіу Ене та Іоан Аніколяесе. Консули Румунії мали зустріч з міським головою п. Зіновієм Шкутяком, під час якої були обговорені питання подальшої співпраці в галузях малого та середнього бізнесу, створення спільних підприємств, обміну туристами.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті прикордонниця пункту пропуску "Тиса" Чопського прикордонного загону допомогла сімці румунів повернути їхню рідну молдавську національність. Саме вона з'ясувала, що ті зібралися у дорогу з фальшивими паспортами іншої країни.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Женщина по имени Тимишоара из румынского города Крайова вступила в предвыборную гонку за место в румынском парламенте от Союза румынских цыган, сообщает Ananova. Она даже призвала на помощь других румынских ведьм, попросив их использовать магию для ее избрания.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття завершила роботу дводенна ділова зустріч “Міжнародні контактні дні”, організована за сприяння Закарпатської торгово-промислової палати, облдержадміністрації та міської ради.

  5 просмотров. Обсудить (0)