ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Рятувальник

Рятувальник

  09 августа 2020 воскресенье

  11-12 березня в Ужгороді з ініціативи МНС України працювала робоча зустріч українських та словацьких рятувальників.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Впродовж 2-5 березня в ужгородському спорткомплексі «Юність» проходив чемпіонат КФК «Динамо» серед підрозділів оперативно-рятувальної служби західного регіону України з міні-футболу.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  25 червня об 11.00 у сусідній із Закарпаттям Чернівецькій області на пульт оперативно–диспетчерської служби обласного УМНС від чергового Садгірського РВ УМВС надійшло повідомлення, про те, що о 09.40 внаслідок порушення правил безпеки праці під час проведення електрозварювальних робіт в житловому секторі по вул. Борівецькій, 3 в м.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  З початку року в області вже сталося 276 пожеж, тільки прямі матеріальні збитки від яких склали 663 тисячі гривень. На пожежах загинуло 24 людини, ще 12 було травмовано.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на Закарпатті сталося дві пожежі, економічні втрати від яких склали 15 тисяч гривень. Вогонь пошкодив один житловий будинок та одну споруду господарського призначення. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не виникало.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора близько 15 години в управління МНС України в Закарпатській області поступило повідомлення про те, що в результаті падіння з підводи у річку Осава, що протікає в селі Липча Хустського району, потрапив 54-річний мешканець села Липовець цього ж району.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Наказом Міністра України в з питань надзвичайних ситуацій від 4 березня 2005 року виконуючим обов’язки начальника управління МНС України в Закарпатській області призначено підполковника внутрішньої служби Улинця Ернеста Михайловича.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на території Закарпаття сталося три пожежі, економічні втрати від яких склали сто 5 тисяч гривень. Вогонь пошкодив одну споруду господарського призначення, один житловий будинок та одне підприємство. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Закарпаття не виникало.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  13 січня в Управлінні МНС України в Закарпатській області проведено розширену оперативну нараду з керівним складом Управління та підпорядкованих підрозділів в роботі якої також взяв участь директор Департаменту цивільного захисту МНС України генерал-майор Сергій Зозуля.

  4 просмотров. Обсудить (0)