ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
садок

садок

  25 марта 2023 суббота

  У 2007 році в Закарпатській області було всиновлено 84 дітей, а це на 19 більше за показник усиновлених у 2006 році, з них 16 дітей усиновили іноземні пари, повідомила начальник служби у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації Світлана Якімеліна.

   

  40 дітей прийняв на виховання перший церковний дитячий садочок „Ангелятко” у Дрогобичі Львівської області. Цей дошкільний заклад є плодом співпраці духовенства Катедрального Собору Пресвятої Трійці у Дрогобичі та Згромадження сестер св. Обручника Йосифа (фосифіток), які прагнуть виховувати молодь та дітей у християнському дусі.

   

  28 квітня в закарпатському місті Хуст внаслідок підняття рівня води в річці Млиновець відбулося часткове підтоплення дитячого дошкільного закладу № 6 на вулиці Петра Могили, та восьми дворогосподарств, розташованих на перехресті вулиць Петра Могили, Чехова, Лемка.

   

  У селі Плоске Свалявського району Закарпаття відкрито перший тут за останні 13 років дошкільний заклад.Дитячий садок діяв у с.Плоскому й раніше, однак перестав функціонувати ще в 1997 році.