ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
санаторій

санаторій

  24 марта 2023 пятница

  Закарпатська влада планує зробити ревізію всіх свердловин, акцентувати увагу на 5-6 родовищах, затвердити запаси води і тоді залучити інвестиції до розробки родовищ мінеральних і термальних вод у конкретний спосіб.

   

  Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань Микола Томенко розказав, як треба відпочивати влітку урядовцям. Томенко і в спекотне літо планує бути на робочому місці. Проте перші два тижні відпустки він хоче провести традиційно в Закарпатті, разом з сім’єю, повідомляють «ПолітБайки».

   

  Голова Закарпатської ОДА Віктор Балога підписав розпорядження, згідно з яким створено робочу групу з питань розроблення перспективного плану розвитку села Синяк Мукачівського району, яку очолив заступник голови облдержадміністрації Олексій Іванчо.

   

  На базі обласного спеціалізованого дитячого пульмонологічного санаторію "Малятко", що в Ужгородському районі Закарпаття, проведено семінар, на якому порушувалися надзвичайно важливі питання оздоровлення малечі, яка страждає на захворювання органів дихання.Зокрема, наголошувалося на медико-санітарному забезпеченні дітей у "Малятку", було дано хар

   

  Свого часу в Україні зусиллями і коштами колгоспів було створено широку мережу міжгосподарських підприємств.

   

  В Закарпатті на сьогодні мешкає 12035 ветеранів Великої Вітчизняної війни, з яких понад 2000 – інваліди. Напередодні визначальної для країни дати – 60-річчя Перемоги над фашистськими загарбниками – обласна влада проводить низку заходів, спрямованих на поліпшення соціального захисту ветеранів.

   

  “Низи” вже не можуть жити по-старому - почали ставити на місце київських бандитів “від влади…” Та чи достатньо активно?Суть у тім, що під час приватизації майна крайових санаторіїв грубо нехтуються права трудових колективів. Закарпатці хочуть знати правду і не бути більше під п’ятою київських феодалів.

   

  Скандал між Мукачівською райрадою,де головує Ілля Токар і трудовим колективом підприємства "Санаторій "Перлина Карпат" знову набирає обертів."Перлина Карпат" - єдиний привабливий туристичний заклад Закарпаття що ще й досі немає "хазяина".Конфлікт замовляють провладні "бізнес"-групи Мукачівщини,ще б пак,ринкова вартість санаторію близько 1 млн.до

   

  Голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак підписав розпорядження, яким схвалено Програму відновлення роботи обласного комунального підприємства „Санаторій „Гірська Тиса”.