ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
секретар

секретар

  16 июня 2024 воскресенье

  Заступник голови Народного союзу "Наша Україна", секретар РНБО Петро Порошенко застерiгає про можливу загрозу бюрократизацiї партiї.
  Таку думку вiн висловив у суботу в Києвi на установчiй конференцiї київської мiської органiзацiї НСНУ.

   

  Більше тисячі членів Соціалістичної партії разом із ветеранами у супроводі духового оркестру та військових авто пройшли Хрещатиком до Парку Слави.

   

  Як повідомляв "UA-Reporter", сьогодні на сесії Ужгородської міської ради була проведена процедура обрання секретаря міськради замість Юрія Белякова, який подав заяву про свою відставку у зв’язку з політичним переслідуванням з боку нової влади.Ужгородський міський голова В.Погорєлов вніс кандидатуру депутата Віктора Феєра на посаду секретаря ради

   

  Голова Ужгородської міської організації Партії регіонів Юрій Володимирович Беляков оголосив про свою відставку з посади секретаря ради — у зв’язку з політичним переслідуванням і неможливістю виконувати свої функціональні обов’язки.

  Про це Юрій Беляков оголосив сьогодні на сесії Ужгородської міської ради.

   

  Як стало відомо «UA-Reporter.com», члени територіальної комісії №70 звернулися до прокурора Закарпатської області з вимогою перевірити списки виборців в місті Ужгороді на предмет виявлення «мертвих душ» — людей, що померли, які виїхали з місця проживання, та інш.