ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
секретар

секретар

  27 мая 2020 среда

  Заступник голови Народного союзу "Наша Україна", секретар РНБО Петро Порошенко застерiгає про можливу загрозу бюрократизацiї партiї.
  Таку думку вiн висловив у суботу в Києвi на установчiй конференцiї київської мiської органiзацiї НСНУ.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Більше тисячі членів Соціалістичної партії разом із ветеранами у супроводі духового оркестру та військових авто пройшли Хрещатиком до Парку Слави.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомляв "UA-Reporter", сьогодні на сесії Ужгородської міської ради була проведена процедура обрання секретаря міськради замість Юрія Белякова, який подав заяву про свою відставку у зв’язку з політичним переслідуванням з боку нової влади.Ужгородський міський голова В.Погорєлов вніс кандидатуру депутата Віктора Феєра на посаду секретаря ради

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Ужгородської міської організації Партії регіонів Юрій Володимирович Беляков оголосив про свою відставку з посади секретаря ради — у зв’язку з політичним переслідуванням і неможливістю виконувати свої функціональні обов’язки.

  Про це Юрій Беляков оголосив сьогодні на сесії Ужгородської міської ради.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Як стало відомо «UA-Reporter.com», члени територіальної комісії №70 звернулися до прокурора Закарпатської області з вимогою перевірити списки виборців в місті Ужгороді на предмет виявлення «мертвих душ» — людей, що померли, які виїхали з місця проживання, та інш.

  3 просмотров. Обсудить (0)