ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
семінар

семінар

  20 января 2018 суббота

  На Закарпатті новопризначені керівники райдержадміністрацій та їх заступники пройдуть цикл навчальних семінарів з менеджменту.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  У Богословській академії, що знаходиться на базі Ужгородської Міжрегіональної Академії Управління Персоналом, відбувся семінар, який розглянув питання виховної роботи у недільних школах. Єпископ Мукачівський і Ужгородський Агапіт у своєму докладі говорив про проблеми сучасної педагогіки та виховної роботи серед дітей.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Уже декілька років при первинних територіальних ветеранських організаціях Ужгородської міської ради ветеранів працюють волонтери-пенсіонери. Це люди, котрі за покликанням душі і серця, добровільно, безоплатно, безкорисливо віддають свої знання, вміння, час і сили іншій людині чи групі людей, що потребують підтримки і допомоги.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Міністр закордонних справ Борис Тарасюк прогнозує вступ України в Європейський Союз до 2016 року. На запитання журналістів щодо шляху України до ЄС через членство в НАТО, пан Тарасюк підкреслив, що необхідне інформування населення України про цілі та діяльність північноатлантичного альянсу.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Навчальний семінар для майбутніх членів дільничних комісій від Віктора Януковича провів учора КВУ у Лисичанську. 134 слухача, що прийняли участь у семінарі, будуть працювати на виборчих дільницях Львівської області.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Поблизу обласного центру Закарпаття на базі відомого фермерського сільгосппідприємства „Коник” відбувся семінар для фермерів гірського краю, організатором якого виступив регіональний офіс "Проекту аграрного маркетингу".

  0 просмотров. Обсудить (0)

  В Інституті архітектури "Львівської політехніки" відбувся "круглий стіл" "Друга архітектурна бесіда", присвячений завданням освіти дизайну архітектурного середовища та відкриттю кафедри дизайну архітектурного середовища.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  У колишній столиці Карпатської України відбувся виїзний семінар-зустріч журналістів Закарпаття, на якому обговорювалась тема "Розвиток регіональної преси, проблема свободи слова на Хустщині". Засідання у м.

  2 просмотров. Обсудить (0)