ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Сергій Слободянюк

Сергій Слободянюк

  20 февраля 2018 вторник

  І хоча офіційно міжнародному аеропорту "Ужгород" сьогодні — 60, але неофіційно — на два дестяки років більше. Чому? Це стосується історії, коли Закарпаття — тоді ще Підкарпатська Русь — перебувала у складі першої Чехословацької республіки.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора у закарпатському райцентрі місті Хуст у православному храмі імені Святого Дмитрія Солунського відслужили урочистий молебень по загиблих у Афганістані краянах. Водночас тут проходило храмове свято, на яке з Криму привезли мощі Святого Луки.

  1 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  Як уже повідомляв ""UA-Reporter.com", сьогодні зранку будівлю Кабінету міністрів України в Києві з усіх сторін взяли в облогу учасники Всеукраїнської акції протесту “Разом ми — сила”, організованого Українською Спілкою ветеранів Афганістану, заблокувавши всі входи і виходи.

  1 просмотров. Обсудить (18)

  Третій місяць поспіль триває копітка робота Закарпатської облдержадміністрації по знищенню обласної організації ветеранів війни в Афганістані (УСВА).

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Як уже повідомляв «UA-Reporter.com», в обласному центрі Закарпаття проходять святкові заходи з нагоди 60-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Пропонуємо Вашій увазі фоторепортаж з мітингу-реквієму на Пагорбі Слави в Ужгороді, де поховані радянські воїни, які загинули, визволяючи обласний центр Закарпаття.

  17 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні о 14.00 в обласному центрі Закарпаття розпочалася сесія Ужгородської міської ради.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  У закарпатському м.Хуст відбулася здача в експлуатацію другої черги багатоквартирного будинку, в якому отримали 16 квартир сім’ї, що відносяться до пільгової категорії громадян.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Ветерани війни в Афганістані в черговий раз звернулися до прокуратури

  Генеральному прокурору України С.Піскуну

  Прокурору Закарпатської області М.Гошовському

  ЗВЕРНЕННЯ

  7 просмотров. Обсудить (0)

  У четвер в обласному центрі відбулася прес-конференція, яку провели голова громадського об’єднання “Місто” Сергій Слободянюк .

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора, як повідомляв “Р-р”, в Ужгороді стався хуліганський напад народного депутата України Сергія Ратушняка на начальника управління по туризму та курортах Закарпатської ОДА Сергія Слободянюка.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  За заслуги перед українським народом начальник управління з туризму та рекреації Закарпатської облдержадміністрації, голова Закарпатської територіальної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), народний депутат Верховної Ради України II скликання Сергій Слободянюк нагороджений Грамотою Верховної Ради Укра

  5 просмотров. Обсудить (0)