ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
Сергій Слободянюк

Сергій Слободянюк

  03 декабря 2021 пятница
  Депутат Ужгородської міської ради Сергій Слободянюк

  І хоча офіційно міжнародному аеропорту "Ужгород" сьогодні — 60, але неофіційно — на два дестяки років більше. Чому? Це стосується історії, коли Закарпаття — тоді ще Підкарпатська Русь — перебувала у складі першої Чехословацької республіки.

  14 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора у закарпатському райцентрі місті Хуст у православному храмі імені Святого Дмитрія Солунського відслужили урочистий молебень по загиблих у Афганістані краянах. Водночас тут проходило храмове свято, на яке з Криму привезли мощі Святого Луки.

  11 просмотров. Обсудить (0)
  Голова Закарпатської організації УСВА Сергій Слободянюк на мітингу біля кабміну

  Як уже повідомляв ""UA-Reporter.com", сьогодні зранку будівлю Кабінету міністрів України в Києві з усіх сторін взяли в облогу учасники Всеукраїнської акції протесту “Разом ми — сила”, організованого Українською Спілкою ветеранів Афганістану, заблокувавши всі входи і виходи.

  12 просмотров. Обсудить (18)

  Третій місяць поспіль триває копітка робота Закарпатської облдержадміністрації по знищенню обласної організації ветеранів війни в Афганістані (УСВА).

  12 просмотров. Обсудить (0)
  В Ужгороді святкують 60-річчя Перемоги над фашистською Німеччиною (

  Як уже повідомляв «UA-Reporter.com», в обласному центрі Закарпаття проходять святкові заходи з нагоди 60-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Пропонуємо Вашій увазі фоторепортаж з мітингу-реквієму на Пагорбі Слави в Ужгороді, де поховані радянські воїни, які загинули, визволяючи обласний центр Закарпаття.

  25 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні о 14.00 в обласному центрі Закарпаття розпочалася сесія Ужгородської міської ради.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  У закарпатському м.Хуст відбулася здача в експлуатацію другої черги багатоквартирного будинку, в якому отримали 16 квартир сім’ї, що відносяться до пільгової категорії громадян.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  Ветерани війни в Афганістані в черговий раз звернулися до прокуратури

  Генеральному прокурору України С.Піскуну

  Прокурору Закарпатської області М.Гошовському

  ЗВЕРНЕННЯ

  14 просмотров. Обсудить (0)
  Голова ужгородського громадського об’єднання “Місто” Сергій Слободянюк

  У четвер в обласному центрі відбулася прес-конференція, яку провели голова громадського об’єднання “Місто” Сергій Слободянюк .

  19 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора, як повідомляв “Р-р”, в Ужгороді стався хуліганський напад народного депутата України Сергія Ратушняка на начальника управління по туризму та курортах Закарпатської ОДА Сергія Слободянюка.

  16 просмотров. Обсудить (0)

  За заслуги перед українським народом начальник управління з туризму та рекреації Закарпатської облдержадміністрації, голова Закарпатської територіальної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), народний депутат Верховної Ради України II скликання Сергій Слободянюк нагороджений Грамотою Верховної Ради Укра

  12 просмотров. Обсудить (0)