ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
сесія

сесія

  21 июня 2024 пятница

  Щойно закінчилося друге пленарне засідання чергової сесії Ужгородської міської ради.Пропозицію депутата Олександра Доктора про внесення до порядку денного питання "Про звіти депутатів" (яке на першому пленарному засіданні народні обранці відмовилися навіть розглядати) підтримало всього 6(!!!) депутатів із 32 присутніх на сесії - Олексіюк С., Док

   

  Сьогодні в обласному центрі Закарпаття продовжувала свою роботу чергова сесія Ужгородської міської ради, яка розпочалася в п’ятницю, 28 січня. Цим скористалися, аби привернути до себе увагу чиновників, представники малого бізнесу міста.Настрої ужгородських підприємців уповні показували транспаранти, виготовлені напередодні на фанері.

   

  Сьогодні в Ужгороді відбулося третє засідання сесії Закарпатської обласної радиБуло розглянуто бюджет, план соціально-економічного розвитку області та інші питання. Але головною інтригою сьогоднішнього сесійного засідання виявилася спроба депутатської групи "Сила народу" (голова О.Гаваші) зняти з посади голову обласної ради Миколу Андруся.

   

  В Ужгороді розпочалася сесія Закарпатської обласної ради, проведення якої раніше переносилося аж три рази.

   

  Як уже повідомлялося, 28 грудня в Ужгороді заплановано провести сесію обласної ради. Тож у вівторок, 21 грудня, на спільній нараді керівництва Закарпатської облдержадміністрації та облради обговорено питання, які виносяться на сесію.

   

  Сьогодні, 24 грудня, відбулася позачергова сесія Мукачівської міської ради під головуванням відновленого судом на своїй посаді міського голови Василя Петьовки, повідомляє context-ua.com.

  Депутати розглянули кілька важливих для міста питань: звільнення з займаних посад попередніх керівників міськвиконкому та розподіл коштів.

   

  Як уже повідомлялося "UA-Reporter.com", 28 грудня в Ужгороді заплановано провести сесію обласної ради. Тож у вівторок, 21 грудня, на спільній нараді керівництва Закарпатської облдержадміністрації та облради обговорено питання, які виносяться на сесію.


   

  28 грудня в Ужгороді заплановано провести сесію Закарпатської обласної ради. Сьогодні на спільній нараді керівництва Закарпатської облдержадміністрації та обласної ради обговорено питання, які виносяться на сесію.

   

  В Ужгороді відбулися збори більшості депутатського корпусу Закарпатської обласної ради (50 із 85 депутатів обласної ради), які прийняли Заяву про створення депутатської групи "Єдине Закарпаття", текст якої наводимо нижче:


   

  На вимогу 50 депутатів обласної ради, з урахуванням того, що до пленарного засідання чотирнадцятої сесії,призначеної на 14 грудня 2004 року, питання, які виносились на її порядок денний, не були відповідно до Регламенту роботи обласної ради розглянуті на постійних комісіях, враховуючи відсутність проекту обласного бюджету на 2005 рік, керуючись

   

  На середу, 8 грудня, у зв’язку з критичною ситуацією, яка склалася з наповненням доходної частини бюджету обласного центру Закарпаття,заплановано скликання позачергової сесії Ужгородської міської ради.

   

  Як стало відомо, наступного вівторка, 14 грудня, в Ужгороді проходитиме пленарне засідання 14-ї сесії 4-го скликання Закарпатської обласної ради.