ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
СЕЗ

СЕЗ

  14 апреля 2024 воскресенье
  СЕЗ принесет Закарпатью инвестиции

  О восстановлении деятельности специальной экономической зоны (СЭЗ) на Закарпатье говорилось вчера, 26 мая, на заседании областного комитета по экономическим реформам.


   

  Сьогодні в Ужгороді голова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Балога мав зустрічі з генеральним директором „Флекстронікс” в Європі Ервіном Брунером, президентом представництва компанії „Ядзакі Європа” Фолькнером Гойцеротом та директором „Ядзакі Україна” (Ужгород) Гельмутом Кольвіцем, на яких йшлося про проблеми реалізації інвестпроекту у

   

  "Звинувачувати інвесторів, які працювали у спеціальній економічній зоні "Закарпаття", немає в чому,- заявив в Ужгороді віце-прем'єр-міністр України з питань євроінтеграції Олег Рибачук.

   

  Обласним центром Закарпаття містом Ужгородом ширяться чутки, ніби найближчим часом чимало людей може залишитися без роботи.

   

  Складні часи переживають колективи підприємств, які працюють у СЕЗ "Закарпаття".

   

  Питання, бути чи не бути в Україні і, зокрема, в Закарпатті спеціальним економічним зонам, зараз вже не ставиться: в контексті нового Держбюджету-2005 пільговому режиму інвестиційної діяльності уряд висловив вотум недовіри.

   

  Ситуація, що склалася в економіці країни і зокрема Закарпатської області, вимагає розібратися з підприємствами, які працюють в режимі пільгового оподаткування.

   

  У столиці України відбулося засідання Національного прес-клубу реформ, що мало на меті обговорити ситуацію довкола вільних економічних зон України та причину налаштованості представників уряду на відміну пільг для іноземних інвесторів.

   

  Міністр економіки каже, що ніяких СЕЗ в Україні не буде, зрештою, як про це говорив і сам Президент. Щоправда, перший віце-прем’єр, з’ясовується, зовсім не проти зон, які добре працюють, а державний секретар хоч і ставиться до них критично, вважає, що вони можуть бути корисними… Одразу й не збагнеш, чого очікувати. Як це було


   

  Завтра, 29 грудня, в обласному центрі Закарпаття відбудеться виїзне засідання Ужгородського прес-клубу реформ спільно із керівництвом Спеціальної економічної зони „Закарпаття”.