ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
СЕЗ

СЕЗ

  19 февраля 2019 вторник
  СЕЗ принесет Закарпатью инвестиции

  О восстановлении деятельности специальной экономической зоны (СЭЗ) на Закарпатье говорилось вчера, 26 мая, на заседании областного комитета по экономическим реформам.


  10 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгороді голова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Балога мав зустрічі з генеральним директором „Флекстронікс” в Європі Ервіном Брунером, президентом представництва компанії „Ядзакі Європа” Фолькнером Гойцеротом та директором „Ядзакі Україна” (Ужгород) Гельмутом Кольвіцем, на яких йшлося про проблеми реалізації інвестпроекту у

  4 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  "Звинувачувати інвесторів, які працювали у спеціальній економічній зоні "Закарпаття", немає в чому,- заявив в Ужгороді віце-прем'єр-міністр України з питань євроінтеграції Олег Рибачук.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Обласним центром Закарпаття містом Ужгородом ширяться чутки, ніби найближчим часом чимало людей може залишитися без роботи.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Складні часи переживають колективи підприємств, які працюють у СЕЗ "Закарпаття".

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Питання, бути чи не бути в Україні і, зокрема, в Закарпатті спеціальним економічним зонам, зараз вже не ставиться: в контексті нового Держбюджету-2005 пільговому режиму інвестиційної діяльності уряд висловив вотум недовіри.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Ситуація, що склалася в економіці країни і зокрема Закарпатської області, вимагає розібратися з підприємствами, які працюють в режимі пільгового оподаткування.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  У столиці України відбулося засідання Національного прес-клубу реформ, що мало на меті обговорити ситуацію довкола вільних економічних зон України та причину налаштованості представників уряду на відміну пільг для іноземних інвесторів.

  50 просмотров. Обсудить (0)

  Міністр економіки каже, що ніяких СЕЗ в Україні не буде, зрештою, як про це говорив і сам Президент. Щоправда, перший віце-прем’єр, з’ясовується, зовсім не проти зон, які добре працюють, а державний секретар хоч і ставиться до них критично, вважає, що вони можуть бути корисними… Одразу й не збагнеш, чого очікувати. Як це було

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Завтра, 29 грудня, в обласному центрі Закарпаття відбудеться виїзне засідання Ужгородського прес-клубу реформ спільно із керівництвом Спеціальної економічної зони „Закарпаття”.

  6 просмотров. Обсудить (0)