ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
школи

школи

  20 марта 2018 вторник

  Ситуація на Закарпатті щодо поширення епідемії грипу відносно спокійна. Упродовж вихідних кількість хворих у гірському краї збільшилася майже на 500 чоловік, із них дітей — близько половини. Додатково закрито на карантин ще дві школи та одну гімназію. Таким чином, на понеділок в області 98 навчальних закладів не працювали.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  У зв’язку із значним зростанням захворюваності мешканців обласного центру Закарпаття, в тому числі дітей, на ГРВІ та грип, надзвичайною протиепідемічною комісією м.Ужгород прийнято рішення про закриття з 19 лютого всіх загальноосвітніх шкіл на карантин.

  9 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  З року в рік в бюджети різних рівнів якщо і закладаються кошти на соціальну сферу, то вони далекі від необхідних обсягів. В результаті маємо тепломережі-банкрути, водоканали, що дихають на ладан, і борги за спожиті енергоресурси, що вимірюються сотнями тисяч гривень.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  2005-й рік став для відділу освіти Ужгородської райдержадміністрації дуже плідним щодо поповнення матеріальної бази шкіл. Як повідомила "UA-Reporter" головний бухгалтер районного відділу освіти Марія Фучко, зокрема, для таборів відпочинку було придбано 2 морозильні камери, 2 холодильники, музичні центри, «караоке».

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Для підняття й ефективного розвитку дитячо-юнацького футболу в державі з ініціативи Федерації футболу України та підтримки уряду проходить широкомасштабна акція "Наше майбутнє".

  7 просмотров. Обсудить (0)