ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Шредер

Шредер

  02 июня 2020 вторник
  В Германии ответили на предложение Климкина ввести санкции против Шредера

  Об этом в понедельник, 19 марта, сообщил официальный представитель правительства ФРГ Штеффен Зайберт, передает Deutche Welle.

  По его словам, правительство "не видит оснований" для введения штрафных мер против экс-канцлера.

  257 просмотров. Обсудить (0)

  Президент Німеччини Хорст Келер розпустив бундестаг. Це рішення відкриває дорогу для проведення в країні дострокових парламентських виборів.Про розпуск парламенту глава держави заявив у спеціальному телезверненні. Рішення стало наслідком вотуму недовіри канцлеру Німеччини Герхарду Шредеру. За це висловилися більшість депутатів 1 липня.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Міністр закордонних справ Федеративної республіки Німеччина Йошка Фішер взяв на себе відповідальність за скандал, пов’язаний із послабленням візових вимог для тисяч туристів з України та Білорусі. Про це повідомляє Українська служба BBC. Скандал призвів до відставки заступника Фішера минулого року.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В понедельник канцлер Германии Герхард Шредер и Президент Российской Федерации Владимир Путин обсудят ситуацию в Украине. Политики примут участие в двухдневных российско-германских межправительственных консультациях, которые состоятся в Гамбурге.

  5 просмотров. Обсудить (0)