ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
ситуація

ситуація

  18 января 2018 четверг

  За минулу добу на Закарпатті сталася одна пожежа, економічні втрати від якої склали сорок вісім тисяч гривень. На пожежах загинула одна людина. Вогонь пошкодив один житловий будинок. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не виникало.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  З настанням зими природно-техногенна ситуація в країні залишається гострою: ймовірні складні погодні умови, відключення енергопостачання населених пунктів, численні дорожньо-транспортні пригоди з тяжкими наслідками, тисячі пожеж із значними жертвами та матеріальними збитками, інші небезпечні події.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  За час, що минув після другого туру президентських виборів, Закарпаття уже декілька разів опинялось в епіцентрі сумнівних сенсацій, резонансних чуток і скандальних повідомлень ЗМІ.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  З наближенням президентських виборів область відвідують численні делегації спостерігачів. Учора Закарпатську області відвідали представники міжнародної організації „За справедливі вибори”.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  За перебігом президентських виборів в Україні в цілому та Закарпатті зокрема спостерігатимуть численні міжнародні організації. Серед них і представники Співдружності Незалежних Держав, яку на Закарпатті представлятимуть радники виконкому СНД Азар Усманов, Василь Мордашов та начальник відділу виконкому СНД Ірина Оконова.

  1 просмотров. Обсудить (0)