ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
слава

слава

  18 апреля 2021 воскресенье

  Як повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі Закарпатської облдержадміністрації, з нагоди святкування 60-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні у регіоні 8-9 травня заплановані наступні офіційні заходи: 8 травня:  12.00 – обласний марш-парад духових оркестрів (пл. Театральна);

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У закарпатському райцентрі місті Тячеві закладено алею Слави на ознаменування подвигів, якими у жорстокій борні з фашизмом 60 років тому здобута велика всенародна Перемога.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  До 60-річчя перемоги у Великій Ві-тчизняній війні монумент Слави у закарпатському м.Мукачево, який було збудовано на честь воїнів Радянської армії, що визволили місто від фашистів, буде повністю оновлено.Керує реставраційними роботами знаний закарпатський скульптор Іван Бровді.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомили в Ужгородському міськвідділі УМВС України в Закарпатські йбласті, невідомими сплюндровано міський Пагорб Слави.У вівторок, 19 квітня, до міліціонерів обласного центру Закарпаття звернувся працiвник Ужгородського комбiнату комунальних пiдприємств, який повідомив, що вночі з алеї Пагорба Слави викрадено 250 кущiв рослини "Юкка".

  18 просмотров. Обсудить (0)

  Представники ветеранських організацій обласного центру Закарпаття міста Ужгорода спільно з керівництвом міськвиконкому та міським головою Віктором Погорєловим провели одну з підсумкових нарад, присвячену підготовці до відзначення в Ужгороді 60-ї річниці Дня Перемоги.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Групу закарпатців відзначено за сумлінну і плідну працю на залізничному транспорті, вагомий внесок у перевиконання планових завдань із перевезення вантажів та пасажирів, впровадження нової техніки та сучасних технологій, організації руху поїздів та обслуговування пасажирів, високу професійну майстерність і творчу ініціативу в роботі.

  2 просмотров. Обсудить (0)