ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
Слободянюк

Слободянюк

  24 мая 2024 пятница
  7 марта в Ужгороде состоится пресс-конференция Сергея Слободянюка

  Во вторник, 7 марта, в пресс-центре «ЗІДО» в областном центре Закарпатья состоится пресс-конференция руководителя Управления Укртрансбезпеки в Закарпатской области Сергея Слободянюка.

  Тема: Итоги деятельности Управления Укртрансбезпеки в Закарпатской области по 2016 год и перспективы Управления на 2017 год.

   

  Мєр Ужгорода снова взялся за "исторические" судебные дела по защите своих "чести, достоинства и деловой репутации", которых у него , в общепринятом понимании , нет , никогда не было и уже не будет...

   

  Голови Закарпатської обласної ради та обласної державної адміністарції Михайло Кічковський і Олег Гаваші привітали ветеранів Афганської війни з 19-ю річницею виведення військ з Афганістану:

   

  У понеділок, 27 серпня, проведено другий етап конференції Ужгородської міської організації Соціалістичної партії України. Головував на конференції лідер соціалістів обласного центру Закарпаття Сергій Слободянюк.

   

  Сьогодні — День Перемоги. Рівно 61 рік тому капітуляцією фашистської Німеччини закінчилася найжорстокіша у найкровопролитніша війна в історії людства. Без цієї Перемоги не було б нинішньої незалежної України.

   
  Szerhij Szlobogyanyuk

  Szerhij Szlobogyanyuk 40 eves. Az Ungvari Varosi Tanacs kepviseloje, a Miszto civil szervezet vezetoje, az Afganisztani Veteranok Megyei Szovetsegenek elnoke, az ungvari fuggetlen szakszervezet, valamint a varosi tanacs szocialista frakciojanak vezetoje.

   

  Ровно 26 лет назад спецгруппой КГБ в Афганистане был взят дворец Амина в Кабуле. Боевые действия в этой стране длились десять лет. Участие в войне тогда еще советских солдат руководство Союза называло интернациональной помощью братскому афганскому народу. Ровно 26 лет назад СССР ввел в Афганистан войска - Ограниченный контингент.

   

  Перший секретар Закарпатського обкому СПУ Олексій Пристая та голова Закарпатського обкому профспілки працівників лісової галузі Володимир Ільков підписали 13 грудня в Ужгороді Угоду про взаємодію та співпрацю між соціалістами та профспілкою.Згідно Угоди, Соціалістична партія України взяла на себе зобов'язання через депутатські фракції всіх рівні

   

  Як уже повідомляв "UA-Reporter.com", цього тижня Закарпаття відзначало 61-шу річницю визволення краю від німецько-фашистських загарбників.

   

  Голова Закарпатської обласної "афганської" організації каже, що "контужені" "афганці" зробили з Ратушняка людину.

   

  Голова Закарпатської територіальної організації Української спілки ветеранів Афганістану (ЗТО УСВА), депутат Ужгородської міськради Сергій Слободянюк обіцяє масові мітинги ветеранів війни у Афганістані, якщо адміністративний тиск на організацію не припиниться.

   

  Два дні поспіль у приміщенні ЗОШ №12 обласного центру Закарпаття проводив особистий прийом мешканців 32-го виборчого округу депутат Ужгородської міськради Слободянюк С.М. На зустріч люди приходили як по одному, так і цілими групами. Загалом на прийом прийшло півтора десятка чоловік.

   

  Видимо у Віктора Ивановича серьезно "поехала крыша" из-за сезонных проблем с Ратушняком и провала "мукачевской" политики в регионе."Компенсироваться" хозяин Мукачева и др.районов решил на областной организации УСВА, спустив с поводка в прямой эфир в 18.00 одного клерка облдержадминистрации и двух своих "боевых побратимов".

   

  Сегодня после обеда в Ужгороде глава областной госадминистрации Виктор Иванович провел рабочую встречу со «своими» ветеранами войны в Афганистане.

   

  Сьогодні в Ужгороді під керівництвом голови Закарпатської обласної організації ветеранів Афганістану Сергія Слободянюка відбулося засідання правління ЗТО УСВА.

   

  Триває щомісячне опитування жителів міста Ужгород соціологами МГО „”Школа лідера” на вулицях обласного центру. І у лютому, впродовж тижня, що минув, було опитано 1000 мешканців міста, яким пропонувалось вибрати з 13 прізвищ вірогідних кандидатів на посаду міського голови, або назвати свій варіант. Результати обробки даних наступні:

   

  Як уже повідомляв “UA-Reporter.com», в Ужгороді з нагоди відзначення 16-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану відбувся присвячений цій даті мітинг-реквієм біля пам’ятника закарпатцям, що загинули в Афганістані. Мітингу-реквієму передувала панахида за участі священнослужителів православної церкви Закарпаття.

   

  В Ужгороді з нагоди відзначення 16-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану розпочався присвячений цій даті мітинг-реквієм біля пам’ятника закарпатцям, що загинули в Афганістані. Мітингу-реквієму передувала панахида за участі священнослужителів православної та римо-католицької церков Закарпаття.

   

  „UA-Reporter» пропонує читачам експрес-інтерв’ю з головою громадського об’єднання „Місто”, начальником управління по туризму Закарпатської облдержадміністрації Сергієм Слободянюком.Експрес-інтерв’ю з головою громадського об’єднання „Місто” читайте на UA-Reporter.com

   

  За словами Сергія Слободянюка, справжня „революція”, що піднесла рівень життя краян та зробила Закарпаття туристичною перлиною України, відбулася саме в галузі туризму та рекреації нашого регіону. Це стало можливим завдяки реалізації ґрунтовної та перспективної програми розвитку туризму, що розробило й виконувало управління.

   

  За інформ. джерела в тижневику "Правозахист"(гол.ред.Темнов М.)Ратушняк замовив 100000 екз.газети "Правозахист" з компроматом на Балогу, повідомляє клуб професійних журналістів Закарпаття.
  Що ж стосується розстановки кадрів в області, то у Ратушняка є питання, які він через "РІО" задає "НУ" і Віктору Балозі:

   

  З нагоди Нового року та Різдва Христового було влаштовано веселе шоу

   

  Боевые действия в этой стране длились десять лет. Участие в войне тогда еще советских солдат руководство Союза называло интернациональной помощью братскому афганскому народу.

   

  Сьогодні в Ужгороді відбулося спільне засідання Президії Ужгородської міської організації ветеранів війни та праці (голова - Сабінін А.С.) та громадського об’єднання “Місто” (голова - Слободянюк С.М.), присвячене 60-річчю звільнення України та Закарпаття від фашистських загарбників.

   

  Від імені громадського об’єднання «Місто» його голова, депутат Ужгородської міської ради Сергій Слободянюк та секретар Ужгородської міської ради Юрій Беляков привітали групу працівників обласного госпіталю для ветеранів війни та учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС з їхнім професійним святом — Днем медичного працівника.

   

  Вчора зранку в камінному залі Закарпатської облдержадміністрації в Ужгороді відбулася зустріч голови ОДА Івана Різака та голови обласної ради Миколи Андруся з головами обласних ветеранських організацій П.Поповичем, П.Куцеконем, С.Слободянюком та інш.

   

  З нагоди 14-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану в Ужгороді біля пам’ятника загиблим закарпатським воїнам-«афганцям» на Православній набережній відбувся велелюдний мітинг-реквієм, організатором якого виступили спільно Закарпатська територіальна організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та За