ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
співпраця

співпраця

  21 января 2018 воскресенье

  Саме такий документ про взаємовигідні умови співробітництва між районною державною виконавчою владою та представниками місцевих бізнес-структур підписано днями в Свалявській РДА.- Ми усвідомлюємо роль підприємництва як ключового фактора розвитку економіки району, — зазначив голова Свалявської райдержадміністрації Євген Удворгелі.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  20 квітня 2005 року в м.Ніредьгаза (Угорщина) відбувся Форум пошуку партнерів для потенційних заявників (за участю зацікавлених регіональних та місцевих управлінь, органів місцевого самоврядування, неприбуткових організації та приватного сектору).

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Програма сусідства Угорщина-Словаччина-Україна оголошує прийом заявок на реалізацію проектів з транскордонного співробітництва між Закарпатською областю та низкою угорських і словацьких регіонів. Фінансове забезпечення реалізації проектів здійснюватиметься у рамках відповідних програм INTERREG та TACIS.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в обласному центрі Закарпаття працювала українсько-угорська міжпарламентська група. Голова Закарпатської облдержадміністрації В.Балога та голова облради М.Андрусь зустрілися з делегацією Угорської Республіки, очолюваною головою загальних зборів Саболч-Сатмар-Березької області Л.Газдою, яка брала участь у роботі міжпарламентської групи.

  1 просмотров. Обсудить (0)