ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
сплата

сплата

  17 сентября 2019 вторник

  З початку операції “Контрабанді — стоп” підрозділами податкової міліції області проведено 123 перевірки суб’єктів підприємництва. Як свідчать результати перевірки, чинне законодавство порушує кожен третій СПД.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  З року в рік в бюджети різних рівнів якщо і закладаються кошти на соціальну сферу, то вони далекі від необхідних обсягів. В результаті маємо тепломережі-банкрути, водоканали, що дихають на ладан, і борги за спожиті енергоресурси, що вимірюються сотнями тисяч гривень.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Слідчим відділом прокуратури Великоберезнянського району Закарпаття за матеріалами відділу по організації заходів скорочення податкового боргу головного відділу податкової міліції ДПІ у м.Ужгород порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст.364 ч.2 КК України, по факту зловживання посадовим становищем, що завдало збитків у в

  4 просмотров. Обсудить (0)

  "Політичні баталії не повинні впливати на виконання наших завдань. Цей рік ми повинні закінчити так, як і планували, та закласти підґрунтя для нормальної роботи у 2005 році", - так розпочав свій виступ керівник податкового відомства Федір Ярошенко на розширеному засіданні колегії ДПА України 10 грудня.

  2 просмотров. Обсудить (0)