ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
страхування

страхування

  10 июля 2020 пятница

  8 лютого в Ужгороді відбулася колегія управління охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації, присвячена підсумкам роботи галузі у 2007 році та пріоритетним завданням поліпшення медичного обслуговування населення регіону на цей рік.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Представництво Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Закарпатській області доводить до відома суб’єктів підприємницької діяльності інформацію щодо розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.03.2005 р.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  У закарпатському Берегові порушено кримінальну справу проти посадових осіб підприємства житлово-комунального господарства.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відбулася традиційна щорічна прес-конференція віце-президента стархової компанії “Гарант-АВТО” Сергія Бурбеля та керівника Закарпатської дирекції СК “Гарант-АВТО” Віктора Матяшовського, на якій останні ознайомили з досягненнями своєї компанії та проблемами страхової справи на Україні, а також роз’яснили окремі положення Закону України

  9 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгородському прес-клубі реформ відбулося засідання, на якому обговорювалася тема „Страхування цивільно-правової відповідальності власників транспорту в Україні: що очікує автолюбителів з уведенням нового закону цього року”.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  5 ноября 2004 года общее собрание акционеров ЗАО «Украинская инновационная страховая компания «Инвестсервис» приняло решение о реорганизации путем присоединения ЗАО Страховое предприятие «Галинстрах» на правах филиала, с переходом всех прав и обязательств от СП «Галинстрах» к СК «Инвестсервис».

  4 просмотров. Обсудить (0)

  29 жовтня 2004р. у місті Ужгород відбулися збори акціонерів страхової компанії "Карпати" та ВАТ «Страхова компанія «Універсальна», на яких було прийняте рішення про реорганізацію товариств шляхом приєднання СК "Карпати" до страхової компанії «Універсальна».

  6 просмотров. Обсудить (0)

  В акціонерній страховій компанії „Енергополіс” відновила свою діяльність Закарпатська філія. Відтепер і на Закарпатті клієнти «Енергополісу» можуть заключити страхові договори з ВАТ „АСК „Енергополіс” та отримати повний спектр якісних страхових послуг.

  5 просмотров. Обсудить (0)