ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
страйк

страйк

  05 декабря 2019 четверг

  У четвер, 13 березня, водії маршрутних таксі продовжують у Києві страйк, вимогою припинення якого є підвищення тарифів на пасажирські перевезення.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  сегодня в городе прекратили работу 2 тыс. 500 пассажирских маршруток.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Минулого тижня у центрі закарпатського міста Хуста відбувся страйк підприємців, що торгують на міському ринку. Причиною цього мітингу стало позбавлення їх торгових місць, адже територія ринку і скверик у центрі міста міська влада загородила металічною сіткою.

  20 просмотров. Обсудить (5)

  Як уже повідомляв "UA-reporter.com" через незаконні спроби звільнити свого головного редактора Елеміра Кевсегі оголосила страйк єдина в Україні обласна угорськомовна газета "Карпаті Ігаз Со".

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Редакція єдиної в країні угорськомовної газети "Карпаті Ігаз Со", що виходить в Ужгороді, протестує проти спроб звільнити свого головного редактора Елеміра Кевсегі. Учора газета помістила Заяву до журналістів Закарпаття:Шановні колеги!

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Мукачівське підприємство для сліпих призупинило виробництво на початку 90-их. Юрист підприємства Іван Райчинець запевняє, що весь цей час держава виділяла кошти на оновлення обладнання і на створення нових робочих місць. Утім є підозра, що ці гроші адміністрація заводу використовувала не за призначенням. Ведеться слідство.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  З 1 січня цього року підприємці, що працюють на спрощеній системі оподаткування, платитимуть за свою діяльність більше майже удвічі.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Обіцяний на сьогодні всеукраїнський страйк у Львові не відбувся. О12.00 на площі перед ЛНУ ім. Івана Франка, де власне, Громадянська кампанія «ПОРА» обіцяла провести страйк, навіть не зібралося групи з двадцяти людей. Більше того, активістів «ПОРИ» на площі теж не було.

  2 просмотров. Обсудить (0)