ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
студенти

студенти

  07 июля 2020 вторник
  Сучасний Ужгород — обласний центр Закарпаття

  У 1970-х, до нової української ери, я приїхав до Ужгорода з Волині, щоб жити тут між гір і цікавих людей. З горами все вдалося. Та і з людьми... В університеті тоді корупція була розвинута слабо, а в народі про "вигідне депутатство" думав хіба маніяк.

  4 просмотров. Обсудить (0)
  Декан юридичного факультету Закарпатського державного університету Петро ТРАЧУК

  Завершився навчальний рік на юридичному факультеті Закарпатського державного університету. 258 цьогорічних випускників денної та заочної форм навчання отримали дипломи бакалаврів, спеціалістів та магістрів.

  19 просмотров. Обсудить (0)

  Цими днями в конференцзалі Закарпатського державного університету дипломи нового зразка та значки про вищу освіту отримали наші краяни, котрі здолали вершину вищої освіти в Київському університеті права, навчаючись на місці — в місті над Ужем — через посередництво Науково-консультаційного центру при ЗакДУ.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Місцем проведення загальноунівер-ситетському конкурсі краси "Міс Ужгородський національний університет-2005" традиційно став Закар-патський обласний музично-драматичний театр. Традиційним був і ажіотаж, з яким пройшов цей конкурс.Цього року організатори просто вразили всіх присутніх оригінальним сценарієм дійства.

  11 просмотров. Обсудить (6)

  Студенти Черкаського національного університету продовжують голодування, оголошене 24 лютого на знак протесту проти перебування на посаді ректора вузу Анатолія Кузьминского. Група з 9 осіб голодує вже більше 130 годин, а група з 18 студентів голодує більш ніж сто годин, повідомляють «Подробности».

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Обіцяний на сьогодні всеукраїнський страйк у Львові не відбувся. О12.00 на площі перед ЛНУ ім. Івана Франка, де власне, Громадянська кампанія «ПОРА» обіцяла провести страйк, навіть не зібралося групи з двадцяти людей. Більше того, активістів «ПОРИ» на площі теж не було.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Пікетування на площі Народній в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді, організоване на підтримку кандидата в Президенти України Віктора Януковича, припиняється. У зв’язку з тим, повідомили учасники пікетування, що відновилася агітаційна компанія двох кандидатів у Президенти України — Віктора Ющенка та Віктора Януковича.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  День здоров'я і чистоти довкілля провели в обласному центрі Закарпаття студенти, викладачі, декани факультетів Ужгородського національного університету (УжНУ). Розпочалася акція у мікрорайоні "Шахта", на території, виділеній університету під новий ботанічний сад.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2004 р. N 714-р групі студентів вищих навчальних закладів України призначено стипендію Кабінету Міністрів України на I семестр 2004/05 навчального року. У цьому списку й ім'я Марини ВОТКАЛЬЧУК, студентки 3-го курсу Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права.

  4 просмотров. Обсудить (0)