ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
Тернопіль

Тернопіль

  15 апреля 2024 понедельник
  Тернопіль. Від зливи під землю провалився автомобіль

  Про те, що під час понеділкової грози у Тернополі провалився у пролом в землі автомобіль, повідомили редакцію газети „20 хвилин” читачі сайту 20 хвилин. У електронному листі читач написав, що після інциденту будівельники з будівництва, яке проходить неподалік, швидко вийшли і витягнули з ями авто.

   

  В Тернополе задержали жителя Сумской области, который 13 лет скрывался от правоохранителей.


   

  Сотрудники Тернопольской таможни и СБУ в Тернопольской области разоблачили факт незаконного ввоза на территорию Украины в 2007 году 40 транспортных средств на 789,1 тысяч грнПроверка одного из тернопольских обществ с ограниченной ответственностью показала, что между ООО и немецкой фирмой был подписан внешнеэкономический договор купли-продажи тра

   

  Сесія Тернопільської облради вкотре не відбулася через конфлікт між БЮТ та “Нашою Україною”.Каменем спотикання стало питання про виключення 10-ти депутатів “Нашої України”, до яких застосували закон про імперативний мандат.

   

  Шостого березня близько 19.00 від місцевих жителів села Білосовиця Воловецького району Закарпаття, що неподалік стаціонарного прикордонного контрольного поста "Нижні Ворота", надійшла інформація, що вони бачили як на околицю їхнього села під’їхали дві іномарки, які висадили групу людей кавказької зовнішності.

   

  Сьогодні з Тернополя до Ужгорода вирушила трупа Тернопільського театру актора і ляльки, аби взяти участь у 8-му Міжнародному фестивалі "Інтерлялька 2004". Тернопільчани представлять дві вистави - "По щучому велінню" та "Театр Братика Кролика". По завершенню фестивалю Тернопільський театр актора і ляльки матиме турне Закарпаттям.