ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Тернопіль

Тернопіль

  18 января 2018 четверг

  Про те, що під час понеділкової грози у Тернополі провалився у пролом в землі автомобіль, повідомили редакцію газети „20 хвилин” читачі сайту 20 хвилин. У електронному листі читач написав, що після інциденту будівельники з будівництва, яке проходить неподалік, швидко вийшли і витягнули з ями авто.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  В Тернополе задержали жителя Сумской области, который 13 лет скрывался от правоохранителей.  Как сообщили в Центре общественных связей Тернопольского областного управления милиции, 35-летнего жителя Шостки обвиняют в том, что он в 1995 году застрелил жителя Сумской области. Он был объявлен в межгосударственный розыск.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Сотрудники Тернопольской таможни и СБУ в Тернопольской области разоблачили факт незаконного ввоза на территорию Украины в 2007 году 40 транспортных средств на 789,1 тысяч грнПроверка одного из тернопольских обществ с ограниченной ответственностью показала, что между ООО и немецкой фирмой был подписан внешнеэкономический договор купли-продажи тра

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Сесія Тернопільської облради вкотре не відбулася через конфлікт між БЮТ та “Нашою Україною”.Каменем спотикання стало питання про виключення 10-ти депутатів “Нашої України”, до яких застосували закон про імперативний мандат.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Шостого березня близько 19.00 від місцевих жителів села Білосовиця Воловецького району Закарпаття, що неподалік стаціонарного прикордонного контрольного поста "Нижні Ворота", надійшла інформація, що вони бачили як на околицю їхнього села під’їхали дві іномарки, які висадили групу людей кавказької зовнішності.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні з Тернополя до Ужгорода вирушила трупа Тернопільського театру актора і ляльки, аби взяти участь у 8-му Міжнародному фестивалі "Інтерлялька 2004". Тернопільчани представлять дві вистави - "По щучому велінню" та "Театр Братика Кролика". По завершенню фестивалю Тернопільський театр актора і ляльки матиме турне Закарпаттям.

  0 просмотров. Обсудить (0)